Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

فروشگاه ماه افتتاح شد(لطفابازدید کنید)

امسال طرح یار مهربان در موسسه اجرا شد.بر اساس این طرح هر سه ماه یک کتاب به کودکان موسسه اهدا می گردد.در واقع اگر هر سال به هر کودک 4 کتاب بدهیم با توجه به اینکه هر خانواده متوسط 2 کودک در موسسه دارد و همچنین این کودکان مدت متوسط 10 سال با موسسه در ارتباط خواهند بود ,تعداد 80 کتاب وارد  منزل هر کدام از این فرشته های کوچک خواهد شد.این  اقدام بلحاظ فرهنگی و آموزشی در طولانی مدت می تواند اثر بسیار مثبتی بر روی  بچه ها داشته باشد.تا کنون دو دوره اهدا کتاب داشته ایم و استقبال بچه ها هم بسیار عالی بوده.کودکان(مخصوصا زیر 10 سال) بسیار به کتاب علاقمند  هستند.در خرید این کتاب ها هم دقت زیادی شده تا بهترین اثر را بر کودکان داشته باشد.

به موازات این طرح فروشگاه اینترنتی موسسه نیز راه اندازی شد.در این فروشگاه همین کتابها با قیمت پشت جلد برای فروش عرضه می شود.هدف از این فروشگاه درآمدزایی برای موسسه نیست بلکه میخواهیم تا خیرین  نیز بتوانند از همین کتابها برای کودکان خود تهیه کنند.البته بلحاظ تبلیغاتی هم  این اقدام می تواند باعث جذب خیرین جدیدی برای موسسه شود.

امیدواریم ورود این کتابها به خانه های شما نیز بتواند فضایی زیبا در زندگی کودکانتان ایجاد نماید.

همچنین از خیرین عزیز تقاضا می کنیم اگر کتاب خاصی را جهت اهدا به ایتام عزیز مناسب می دانند به ما معرفی کنند تا در تعداد 300 جلد برای این فرشته های نازنین موسسه خریداری شود.

 

جهت ورود به فروشگاه کلیک کنید

 


    

   

  

    

    

    

    

   

    

   

    

   

   

       

   

   

   

 

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

 
0 #2 مومنیان 1393-06-21 20:05
با سلام
ضمن تشکر فراوان از این کار بنده کتاب «فسقلی ها» از انتشارات قدیانی را توصیه می کنم. این مجموعه شامل ۳۰ داستان است که به ۲ صورت ۳ جلدی (هر جلد شامل ۱۰ داستان با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان که در سایت
http://buyex.ir/deals/Show/Fesgheliha-Ghadyani
با ۳۵٪ تخفیف وجود دارد.) و ۳۰ جلدی (هر جلد با قیمت ۱۲۵۰ تومان) عرضه شده است.
 
 
+3 #1 آتش رو 1393-05-29 06:25
ايده جالبى است. بهتر است با كليك روى كتاب مختصرى از محتواى داستان كتاب نمايش داده شود. كودكان بعد از خواتدن كتاب , آنها را بديكران هديه ميدهند يا در منزل خاك خورده, و در آخر بزباله ميرود. فرهنك استفاده مجدد و ارزش دادن بكتاب بايد در آنها القا شود. توصيه ميشود از كتابكهاى حديثى امامان, اخلاق اسلامى, داستانهاى قرانى كه در ليست نبود, سوال و جوابى تهيه شود و يا بازل و جدول كلمات و بمسابقه كذاشته شود تا كودكان تشويق به يادكيرى و خواندن كتاب شوند. زندكانى حضرت محمد, امامان, و يا يك مسلمان بايد با تحقيق به مذهب خود يقين كند را در ليست نديدم.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت