Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

نامه به کسی که دوستش دارید ـ نامه شماره دو : با یکتا بودنت تو را یاد می کنم

 مربی  كلاس جمكران (از كلاسهای مهتاب) دی ماه سال 1394 در طرحی ابتكاری به بچه ها گفت كسانی كه مایلند نامه ای ادبی  برای كسی كه دوستش دارند بنویسند. برخی از نامه ها فوق العاده بود و حاكی از درك بالا و احساس انسانی قوی موجود در روح كودكان داشت. نامه ذیل نامه دوم از سری این نامه هاست که به همراه متن تایپ شده مشاهده می فرمایید.

نامه به کسی که دوستش دارید ـ نامه شماره دو : با یکتا بودنت تو را یاد می کنم
پدر عزیزم حالت خوب است می دانم که تو دوست داشتی پیش ما بمانی اما نشد. تو می دانی که مادرمان خیلی زحمت کش است. تو که نیستی مادرمان تمامی کارها را انجام می دهد و خیال ما آسوده است. پدر عزیزم دوست داشتنت خیلی عالی است، چون پدری و پدر هم دوست داشتنیست. پدر عزیزم کاش می شد چهره ات را می دیدم کاش می شد کمی با تو می خندیدم و با تو بازی می کردم و حداقل یک بار سر خاکت بیایم. اما این طور نیست، تو بدون اینکه این کارها را انجام بدهم رفتی. اما من دوستت دارم. (دختر کوچکت عارفه)

 

جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 مریم 1395-03-23 17:12
دلم به درد آمد. خدا بهش صبر بده و مادرش را براش حفظ کنه. چرا نمیتواند سر خاک پدرش برود؟
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.






شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان





نماد اعتماد

عضویت