Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش جلسه اولیاء کلاسهای مهتاب ـ دی ماه 95

 روز 26 دی ماه جلسه ای با حضور 14 نفر از مادران بچه های کلاسهای مهتاب که در سنین 12-15 سال هستند برگزار شد.

مباحث مطرح شده در جلسه:
آشنایی مادران با دوران بلوغ دخترانشان وخصوصیات و رفتارهای طبیعی آنها در این دوره و عملکرد صحیح مادران در مورد شیوه های تربیتی (شیوه های مقتدرانه، مستبدانه، سهل انگار) واینکه کدام شیوه بهتر است و باعث پرورش چه فرزندانی با چه خصوصیاتی می شود.

در این جلسه همچنین اشاره شد با توجه به خواسته های بچه ها و نیازهای درونی در این سن، مادران موظفند به صورت کلامی و رفتاری دوست داشتنشان به دخترانشان را ابراز نمایند تا آنها بدانند که در خانواده خیلی عزیز و دوست داشتنی هستند. این موضوع سبب امنیت روانی دختر خانمها می شود.

در ادامه یک نامه ی واقعی از دختری که قبل از خودکشی برای مادرش نوشته بود و حاکی از عدم دوست داشته شدن ونداشتن امنیت روانی در خانواده بود، خوانده شد و در پایان جلسه مادران سوالاتی مرتبط با این موضوعات پرسیدند و خواهان برگزاری این چنین جلساتی به صورت دوره ای برای آگاهی و یادگیری بیشتر شدند.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت