Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش شرکت در بازارچه خیریه رعد قم

 امسال موسسه در بازارچه خيريه رعد در قم شركت نمود. هدف اصلي از اين اقدام شروع و كسب تجربه جهت شركت در بازارچه هاي خيريه و نمايشگاهها بود.
مديريت غرفه به عهده آقاي هدايتي مهر قرار داشت. محصول عرضه شده در اين غرفه دستمال كاغذي با مارك گل سيتي بود. اين دستمال كاغذي با تيشوي خارجي و كيفيت بسيار مطلوب و همچنين تخفيف 35 تا 40 درصدي در بازارچه عرضه شد. همچنين در كنار اين محصول كتاب روز حسين (ع) و تقويم روميزي نيز به فروش رسيد.
نظرات بازدیدکنندگان از غرفه موسسه حاکی از آن بود که بسیاری از آنان نسبت به موسسه آشنایی قبلی داشته اند و برنامه ها و اخبار موسسه را دنبال می کنند و همچنین از طرح تقویم راضی بودند و فروش قابل قبولی داشت.
از ديگر اهداف غرفه معرفي موسسه به بازديد كنندگان بود كه اميدواريم ثمرات آنرا در مرور زمان مشاهده كنيم.
در صورتي كه برايند نمايشگاه براي موسسه مفيد واقع شده باشد سعي مي كنيم تا اين طرح را ادامه دهيم و در نمايشگاههاي مختلف در شهرهاي ديگر نيز شركت داشته باشيم.

تصاویر غرفه موسسه را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت