Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش پرداخت ماهیانه ایتام در آذر 93+سه خبر از موسسه

حقوق ماهانه ايتام در بيستم آذر ماه سال 1393 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در آذرماه 59,350,000 (پنجاه و نه میلیون و سیصد و پنجاه  هزار) تومان بود که به 1171 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 17 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 23 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت  ایتام خود را تمدید نکردند.

 

   ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (آبان ماه) اين مبلغ 60,509,000 (شصت میلیون و پانصد و نه هزارتومان)  بود که در ميان 1177 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند. دوستانی هم که  امکان ادامه همکاری با موسسه را ندارند نیز از طریق همین شماره پیامک به ما اطلاع دهند تا کودکشان به خیرین دیگر واگذار شود.

همچنین این ماه  در حساب ماهانه ایتام کسری نداشتیم و از همه دوستان بابت همکاری در این مورد متشکریم.

 

سه خبر
الف:همزمان با پرداخت ماهانه چهار عنوان کتاب (مجموعا 157 جلد) به کودکان اهدا گردید. البته به هر کودک یک جلد کتاب اهدا شد.متاسفانه کتابهایی که مناسب با ایام عزاداری باشد کم داشتیم و به اهدا همین تعداد کتاب بسنده شده و انشالله در ماههای بعدی تعداد بیشتری کتاب اهدا خواهد شد.


جذبه عشق ـ 22 جلد


معراج حسینی ـ 52 جلد


سفینه سخن ـ 55 جلد

رنگ آمیزی کودکان و نوجوانان کربلا (1) ـ 28 جلد

ب:بعد از همایش (سفیران مهربانی) در شهریور ماه امسال مقرر شد تا برای ایتام کلاسهایی در جهت ایجاد ارتباط صمیمانه و آمورزش و پرورش کودکان دایر شود.تا کنون با کمک خداوند و همت مربیان خیرخواه پنج کلاس برای حدد پنجاه نفر از فرشته های کوچک دایر گردیده است.انشالله بزودی گزارشهای زیبا و کاملی از روند شکل گیری و ادامه کلاسها برایتان ارایه خواهیم کرد.

ج:بر اساس پیشنهاد برخی از خیرین تصمیم گرفته ایم تقویم رو میزی برای تبلیغات موسسه چاپ کنیم.البته در مورد تقویم مهمترین موضوع توزیع آن است .با توجه به این موضوع,دوستان می توانند به تعداد مد نظرشان تقویم رومیزی سفارش دهند تا برایشان چاپ . ارسال شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن 9121510429 تماس حاصل فرمایید.

یک درخواست  مهم:
موسسه نیازمند  مربی برای توسعه تعداد کلاسها است.با توجه به اینکه فعلا کلاسها تنها برای دختر خانمها برگزار می شود از خانمهایی که ساکن قم هستند و علاقمندند به عنوان مربی برای کلاسها وقت بگذارند در خواست می شود با شماره تلفن9121510429تماس حاصل فرمایند.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت