Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش پرداخت ماهیانه ایتام در خردادماه 95 + اخبار این ماه

حقوق ماهانه ايتام در بيستم خردادماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در خردادماه 70,935,000 (هفتاد میلیون و نهصد و سی و پنج هزار) تومان بود که به 1390 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 60 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 30 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.


ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (اردیبهشت ماه) اين مبلغ 69,970,000 (شصت و نه میلیون و نهصد و هفتاد هزار) تومان بود که به 1360 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

نکته:
اين ماه مبلغ 3,949,000 در حساب ايتام كسري ايجاد شد. دليل اين كسري حساب عدم پرداخت برخي از خيرين موسسه است. با توجه به اينكه اين اقدام خيرخواهانه دوستان عملي مستحب است موسسه در راستای حفظ شئون خیرین پيگير عدم پرداختي ها نمي شود، ولي در عوض به ديگر عزيزان پيشنهاد مي كنيم بخشي از مبلغ واريزي خود را جهت جبران كسري حساب ايتام اختصاص و در پيامك خود به 50002300 قيد نمايند. همچنین از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان  ادامه پرداختها را با موسسه ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 

اخبار این ماه
1) ذبح گوسفند قربانی:
در این ماه تعداد 4 عدد گوسفند قربانی از طرف خیرین به نیت نذر ذبح گردید و گوشت آن بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

2) آغاز طرح ضیافت افطار برای ایتام:
در طرح ضيافت افطاری، مبالغ ارسالی شما صرف هزينه افطار براي خانواده های ايتام و نيازمندان مي گردد. این طرح هم اکنون در حال اجراست و تا 21 ماه مبارک رمضان مهلت دارید در این طرح شرکت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه شرکت در این طرح به این لینک مراجعه کنید. لازم به ذکر است بن های خرید مواد غذایی در قالب همین طرح که توسط چک مدت دار 45 میلیون تومانی تهیه شده بود روز بیستم همزمان با اهدای ماهیانه به خانواده ها پرداخت گردید. امیدواریم در پایان این طرح مبلغ این طرح وصول شود و در صورت بیشتر شدن مبالغ واریزی مازاد آن صرف خرید مجدد بن و اهدای آن به ایتام و نیازمندان می گردد.

3) خرید کتاب جهت طرح یار مهربان:
در راستای اجرای طرح یار مهریان در روز 28 اردیبهشت ماه موسسه اقدام به خرید 14,077,500 (چهارده میلیون و هفتاد و هفت هزار و پانصد) تومان کتاب در قالب 3639 (سه هزار و ششصد و سی و نه) جلد کتاب نمود. جهت مشاهده توضیحات کامل و تصویری این گزارش به این لینک مراجعه کنید.

4) آغاز طرح حفظ قرآن:
با همکاری یکی از موسسات حفظ قرآن، طرح حفظ قرآن برای اعضای موسسه در قالب سه طرح شامل گروههای سنی زیر 10 سال، بین 10 تا 14 سال و بالای 14 سال برنامه ریزی و ثبت نام آن اغاز شد. به زودی گزارش تکمیلی این طرح به اطلاع دوستان خواهد رسید.

تصاویر پرداخت ماهیانه این ماه:

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت