Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

دست نوازش

روزی در یک دهکده ی کوچک ، معلم مدرسه از دانش آموزان سال اول خویش خواست تا تصویری از چیزی که نسبت به آن قدردان هستند،نقاشی کنند. هر یک از بچه ها چیزی کشید. عجیب ترین نقاشی، تصویر یک دست بود. وقتی بهروز نقاشی ساده ی کودکانه ی خود را تحویل داد، معلم شوکه شد.

او تصویر یک دست را کشیده بود؛ ولی این دست چه کسی بود؟ معلم از شاگردش پرسید این دست کیست ؟

بچه های کلاس هم مانند معلم از این نقاشی مبهم تعجب کردند. یکی از بچه ها گفت: من فکر می کنم این دست خداست که به ما غذا می رساند. یکی دیگر گفت: شاید این دست کشاورزی است که گندم می کارد و گوسفندها را پرورش می دهد. هر کسی نظری می داد تا این که معلم بالای سر بهروز رفت و از او پرسید:این دست چه کسی است؟

بهروز در حالی که خجالت می کشید،پاسخ داد: خانم معلم!این دست شماست. معلم به یاد آورد از وقتی بهروز پدر ومادرش را از دست داده بود، به بهانه های مختلف نزد او می آید تا دست نوازشی بر سر او بکشد!

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت