Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

معجزات همیشه رخ می‌دهند!

دختری جوان نزد شیوانا آمد و به او گفت:
“پدر و مادرم را سال گذشته از دست دادم و تنها نزد برادرم و همسرش زندگی می‌کنم. از زندگی بسیار ناامید بودم و فکر می‌کردم خدا مرا دوست ندارد که دچار این همه مصیبت شده‌ام.

هفته‌ پیش دختری را دیدم که وضعش از من بدتر بود. یعنی حتی برادری نداشت که از او نگهداری کند. به اصرار از برادرم خواستم که او هم با ما زندگی کند و برادرم و همسرش قبول کردند.

از آن روز احساس می‌کنم که درهای خوشبختی به روی من باز شده است. به هرجا قدم می‌گذارم با خوش‌شانسی و خوش‌اقبالی مواجه می‌شوم. همه اتفاقات خوبی که به نفعم است دارند پشت سر هم رخ می‌دهند و به این نتیجه رسیده‌ام که از آن روزی که این خواهر جدید را پیدا کرده‌ام معجزات یکی‌یکی در زندگی‌ام رخ می‌دهند.

حال می‌ترسم کاری کنم که این اتفاقات خوب متوقف شوند. به من بگویید چه کار کنم که این خوش‌اقبالی و معجزات پی‌در‌پی ادامه یابند؟!”

شیوانا لبخندی زد و گفت:
“خالق هستی همه بنده‌هایش را دوست دارد. اتفاقات خوب برای همه رخ می‌دهد. بدون هیچ استثنایی…!

مهم این است که چشم دل باز کنی و این معجزات پی‌در‌پی را در زندگی خودت ببینی…

تو قبل از این که این خواهر جدید را پیدا کنی هم خوش‌اقبال بودی. همین که سالم هستی و برادر و زن‌برادری مهربان داری که از تو مراقبت می‌کنند، همین بخشی از معجزاتی است که نمی‌دیدی…

بنابراین دنبال راهی نگرد که خوش‌اقبالی‌ها ادامه یابند. دنبال راهی باش که بتوانی این خوش‌شانسی‌ها و معجزات را هر روز در زندگی‌ات شاهد باشی… کاری کن که چشم درونت همیشه باز بماند و خوش‌اقبالی‌ها و حوادث و اتفاقات عالم را به صورت خیر و معجزه برای خودت معنا کنی…

در این صورت خواهی دید که معجزات هر روز در زندگی‌ات رخ داده و رخ می‌دهند و رخ خواهند داد…

هیچ کس در زندگی نیازی به شانس و اقبال و معجزه ندارد. شانس همه آدم‌ها از حوادث نیک به یک اندازه است.

ما همه نیازمند نگاهی هستیم که نیک بودن حوادث عالم را ببینیم.

تفاوت بین خوش‌شانس‌ها و بداقبال‌ها در این نگاه است…”

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت