Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

خلوص نیت

حدود دو ساله که پدر من بعد از یک دوره بیماری تو سن هفتاد و دوسالگی به رحمت خدا رفته. بعد از فوت پدرم خیلی دوست داشتم برای شادی و آرامش روحش و البته رضایت خداوند ثواب و خیراتی برای پدرم هدیه بفرستم. ماه مبارک رمضان و شب شهادت حضرت علی ع بود. نمایشگاه قرآن در مصلی برپا بود و من به اونجا رفتم در همون ابتدای ورودی از طرف کمیته امداد ایستگاه تکریم ایتام گذاشته بودند . به اون سمت کشیده شدم. از خانمی که اونجا بود خواستم فرزند پسری رو به من معرفی کنه که حامیش باشم و ترجیحا اسمش علی باشه . تنها یک پسر با نام علیرضا بود و اتفاقا همسن و سال پسر خودم .فرم رو گرفتم تا اطلاعاتم رو وارد کنم.

 

موقع نوشتن بی اختیار به زبونم جاری شد: بسم اله الرحمن الرحیم هدیه به روح پدرم.

بعد از گشت و گذار تو نمایشگاه به خونه برگشتم و همون شب در عالم خواب پدرم رو دیدم که چهارشونه و  شاید حدود سی سال جوانتر شده بود پیراهن مشکی بر تن داشت و  می چرخید و می خندید و منو به همه دوستاش نشون می داد .از خواب که بیدار شدم به ارتباط اون هدیه و شادی بی وصف پدرم پی بردم و از صمیم قلب خدا رو شکر کردم که همین عمل بسیار بسیار اندک و البته با نیت خالص من باعث ارتقاء درجه و آرامش و شادی پدرم و پذیرفتن به درگاه خدا شده. که در روایت داریم از امام علی بن الحسین که فرمودند :عملی نباشد جز به وسیله نیّت.


حالا مدتیه که علیرضا پسر گل منه و من هر ماه مبلغی رو که بسیار اندک و ناچیزه به حسابش واریز میکنم اما لبخند و عنایت خدا رو  تو لحظه لحظه زندگیم با تمام وجودم احساس می کنم وخداوند رو از این بابت شاکرم .

موسسه مهر امام هادی:باتشکر از این دوست عزیز .خیرین دیگر نیز می توانند  دیدگاهها و خاطرات خودشان را برای ایمیل موسسه ارسال کنند تا در سایت الصاق و انشالله برای همگان قابل استفاده باشد.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت