Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

داستان زندگی من(خاطره ارسالی یکی از اعضای موسسه)

هيچ‌وقت فكر نمي‌كردم شهر قم، انقدر نقش پررنگي در زندگي من بازي كند و محل تلاقي يكسري اتفاقات خوب و شيرين و البته گاهي هم تلخ باشد.از روزي كه خودم را شناختم فهميدم كه وضع اقتصادي خانواده ما خوب نيست، بهمين‌خاطر از سن كم ياد گرفتم كار كنم و روي پاي خودم بايستم. از كمبودها فرصت ساختم و با افتخار اعلام كردم كه دختر مستقلي هستم.

 

هميشه تلاش كردن به تنهايي چاره كار نيست. مواقعي هست كه به شخص مهربان و ياري كننده‌اي احتياج داري تا دستت را بگيرد، كمكت كند و تو را براي ادامه راه تشويق كند. من اين كمك و ياري را زماني كه براي تهيه جهيزيه‌ام دچار مشكل بودم تجربه كردم. فرد مهربان و خيري كه كمكم كرد تا بتوانم مخارج خريد جهيزيه و مراسم ازدواجم را تامين كنم.

مدتي گذشت و اين فرد خير به خواست خدا از دنيا رفت و در شهر مقدس قم به خاك سپرده شد. من آرام آرام توانستم اقساط وام‌هايم را بدهم و به لطف خدا وضعيت زندگي‌ام بهتر شد و بعد از مدتي احساس كردم من هم وظيفه دارم تا در حد توانم ياري كننده باشم.  به‌طور اتفاقي با موسسه مهر امام هادي (ع) آشنا شدم و كفالت يك فرشته آسماني را به عهده گرفتم. اينجا بود كه فهميدم هيچ اتفاقي در اين دنيا بي‌حكمت نيست.

شهر قم مدفن خيري بود كه در موقع نياز دست مرا گرفت و حالا در همين شهر، كودكي چشم‌انتظار محبت و كمك من است. كمكي كه در واقع به خودم مي‌كنم و از اين بابت مديون كودكم و موسسه هستم، چرا كه به من فرصت قدرشناسي و انسان‌دوستي داده‌اند. كاش همه انسان‌ها قدر فرصت‌هايشان را بدانند.

 

موسسه مهر امام هادی:
با تشکر از این دوست عزیز.دوستان دیگر نیز می توانند دیدگاه ها و یا خاطراتشان را برای ما ارسال کنند تا برای همه  اعضای موسسه قابل استفاده باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

 
+1 #2 محسن 1393-02-04 21:20
با سلام و عرض سپاس و تشکر.
خدا انشاا... هم شما و همه خیرین رو در پناه خودش حفظ کند.
به امید موفقیت روزافزون همه کودکان.
 
 
+2 #1 زهرا خان اف 1393-02-03 18:14
با سلام
خیلی جالب بود من نیز احساس میکنم نیاز دارم به این فرشته های کوچولو کمک کنم و این فرشته های کوچولو هستند که باعث رشد روح من شده و مرا به آرامش روحی میرسانند.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت