Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

یکی مثل خودت (نامه شماره 8 خیرین برای فرشته های کوچک)

 به نام خالق آسمانها

 

سلام به دوست عزیزم امیدوارم که حالت خوب باشد.

اول از همه این را بگویم که خوب نمی توانم بنویسم اما تلاش کردم که خوب بنویسم.

 نمی دانم وقتی که این نامه را می خـوانی کجائـی و در چـه شرایطی هستی؟ هدفـم از نوشتـن ایـن نـامه این بـود کـه می خواستم بگویم  در این دنیای بزرگ تنها نیستی، یکی یا شاید افراد زیادی هستند که شریط تورا درک می کنند. من هم یکی مثـل خـودتم. آره درست متـوجـه شـدی یکی مثل خودت. من هـم مدتی است کـه بهتـرین دوستـم، پشتیبانم را از دست دادم و اون کسی نبود جز پدرم.

این نامه را در روزی برایت می نویسم که شیعیان جهان هم پدرشان را از دست داده اند و چشم انتظار ظهـور آقـازاه ایشان امـام زمان (عج) هستند.

می دانم که زندگی سخته چون خودم طعم سختی را چشیده ام. اما پدرم یک چیز را یاد داد و آن هم این بود که در تمـام شرایط به یاد خدا باشیم و فقط و فقط از خود خدا بخواهیـم که کمکمان کند. من امتحـان کرده ام و جواب گرفته ام. پیشنهـاد می کنم که شما هم امتحان کنید. بیشتر از این وقتت رو نمی گیرم، برایم دعا کن.

زمانی که به آسمان نگاه می کنی برایم دعا کن، من هم برایت دعا می کنم.

مواظب خودت باش، به امید روزهای زیبا در کنار یکدیگر.

بلند آسمان جایگاه من و توست

خادم و دوست شما .....

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت