حقوق ماهیانه ايتام در بيستم تیرماه سال 1394 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در تیر ماه66,270,000 (شصت و شش میلیون و دویست و هفتاد هزار) تومان بود که به 1297 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 61 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 23 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت  ایتام خود را تمدید نکردند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (خرداد ماه) اين مبلغ 65,494,000 (شصت و پنج میلیون و چهارصد و نود و چهار هزار) تومان بود که به 1259 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند. دوستانی هم که  امکان ادامه همکاری با موسسه را ندارند نیز از طریق همین شماره پیامک به ما اطلاع دهند تا کودکشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه

1) در این ماه علاوه بر اهدای مبلغ ماهیانه یکی از خیرین در محل پرداخت حضور یافتند و مبلغ 15,000,000 (پانزده میلیون) تومان را بین فرشته های عزیز توزیع کردند. این مبلغ به صورت 50 هزار تومان برای هر خانواده قرار داده شد.
2) تعداد 4 عدد گوسفند از طرف خیرین قربانی گردید و گوشت آن بین خانواده های نیازمند توزیع گردید.
3) در 166 ماه رمضان مراسم افطاری و جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) برای فرشته های کلاسهای مهتاب برگزار شد که شرح آن را می توانید در اینجا (کلیک کنید) مشاهده نمائید.
4) برنامه ضیافت افطاری ایتام نیز در این ماه انجام شد. در این برنامه که با حمایت مالی اعضای موسسه صورت گرفت مبلغ 40,800,000 تومان بن مخصوص خرید مواد غذایی به فرشته های کوچک اهدا گردید. گزارش کامل برنامه ضیافت افطاری به صورت مجزا در گزارش بعدی خواهد آمد.

به اشتراک بگذارید