ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

معرفی مؤسسه

بسم الله الرحمن الرحيم

خيريه مهر امام هادي ـ علیه السلام ـ با شماره ثبت 1025 فعاليت خود را از سال 1390 در راستاي حمايت از خانواده هاي تك والد و ترويج فرهنگ رسيدگي به فرشته هاي كوچك آغاز نموده است. بیشتر فعاليت این موسسه بر اساس وبسايت اينترنتي آن انجام مي شود و حاميان خیریه از اين روش با موسسه آشنا شده و ارتباط برقرار مي كنند.

 

گزارش عملكرد

حمايت موسسه از فرشته هاي كوچك در دو سطح صورت مي گيرد:

1) حمايت مالي: تمامي كودكاني كه در موسسه ثبت نام مي شوند ماهانه مبلغي را به عنوان حقوق از موسسه دريافت مي كنند. اين مبلغ توسط كفيل كودك اهدا مي گردد. همچنين خیریه در عيد نوروز، ماه رمضان و مهرماه بن خريد و لوازم التحرير به تمامي كودكان اهدا نموده و هر سه ماه يك بار نيز به بچه ها كتاب می دهد.

تا کنون 1200 کودک تحت حمایت موسسه می باشند. 1000 نفر از این کودکان ساکن شهر قم هستند. همچنین 200 کودک در مناطق محروم جنوب کرمان تحت حمایت موسسه می باشند. در منطقه محروم جنوب کرمان تا کنون 5 منزل برای ایتام با همکاری موسسات خیریه دیگر در حال ساخت می باشد.

2) حمايت آموزشي: از آذر ماه سال 93 موسسه اقدام به راه اندازي كلاس هاي مهتاب جهت آموزش ايتام نموده است. هدف اين است تا بچه ها؛ انسان هايي شريف بار بيايند. در كلاس ها مربيان با فرشته هاي كوچك ارتباطي صميمي و مستمر پيدا مي كنند و سعي مي­شود در مسائل اجتماعي رواني اخلاقي ومذهبي با بچه ها همراه شوند. همچنین موسسه سعی دارد تا با تشکیل کارگاه های مهارت افزایی برای خانواده ها انها را با فرهنگ کارو اشتغال بیشتر آشنا نماید.تولید شیرینی خانگی،نمد دوزی و خیاطی از ثمرات همین کارگاه ها می باشد.

 

نحوه همكاري با موسسه:

1) تكفل ايتام: با مراجعه به سايت موسسه و ثبت نام، پرونده براي شما ايميل مي شود.

2) پرداخت مبالغ خيريه: شما مي توانيد از طريق شماره حساب هاي موسسه يا درگاه اينترنتي وبسايت مبالغ خود را به حساب موسسه واريز كنيد. همچنين مي توانيد با پيامك يا تلفن نحوه صرف آن را در موسسه معين نماييد.

3) پرداخت خمس: موسسه مبلغ خمس شما را نزد مرجع تقليدتان برده و اجازه مصرف بخشي از آن را براي امور موسسه مي­گيرد. قبض دفتر مرجع تقليد براي شما ارسال می شود.

4) شركت در طرح هاي فصلي موسسه كه عبارتند از: عيدي نوروز ، لوازم التحرير مهرماه، افطار ماه رمضان ، قرباني، اهدای كتاب براي ايتام.

 

آدرس دفتر مرکزي موسسه:
قم، خيابان صفاییه، کوچه 23، پلاک 9/10

تلفن:
0098-25-37746375
0098-25-37740789

همراه:
0098-9121510429