ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

فعالیت ها

1-تکفل اینترنتی ایتام
تاکنون مؤسسه حدود 1399 نفر از فرشته های کوچولو را به کمک خیرین تحت تکفل ماهیانه قرارداده است. هر کدام از این کودکان مبلغی را که کفیلشان ارسال می کند را در 20 هر برج دریافت می کنند.
 تکفل اينتر نتي ايتام ـ کليک کنيد

2-اجرای سه طرح فصلی برای ایتام
الف-طرح ضیافت افطاری
این طرح هرساله در ماه مبارک رمضان در سایت اعلام می شود و بر مبنای مبالغ اهدا شده، بن مخصوص تهیه ی مواد غذایی، خریداری و به ایتام تقدیم می گردد.

ب-عیدی برای همه
مؤسسه، در اسفند ماه  هر سال، بین بچه ها مسابقه نقاشی برگزار کرده و به تمامی شرکت کنند گان در این مسابقه بن خرید پوشاک تقدیم می کند.

ج-بوی ماه مهر
این طرح، هرسال، در شهریور ماه، در سایت اعلام می گردد. سپس برای دانش آموزان تحت پوشش، در رده های دبستان, راهنمایی و دبیرستان، لوازم التحریر خریداری و به این عزیزان اهدا می گردد.

3- طرح مشارکتی یار مهربان
با اجرای طرح یار مهربان در بازه های سه ماهه به هر کودک یک کتاب هدیه می دهیم. بطور متوسط خانواده های تحت حمایت موسسه دارای 2 کودک هستند. این کودکان بطور متعارف 10 سال از موسسه خدمات دریافت می کنند. با این حساب مؤسسه می تواند در طی این مدت 80 جلد کتاب به هر خانواده اهدا کند. مطمئناً وجود کتابخانه ای با 80 عنوان کتاب در رشد و تربیت فرهنگی کودکان می تواند اثر متنابهی بگذارد. حتی اگر بچه ها اغلب این کتابها را نخوانند باز غرور داشتن چندین تعداد کتاب می تواند در شخصیت کودک تأثیر گذار باشد.
 طرح مشارکتی یار مهربان ـ کلیک کنید

4-ساخت انیمیشن فاخر 13 دقیقه ای  بابا، به کارگردانی آقای بهرام عظیمی
این انیمیشن با هدف جلب توجه مردم به جایگاه ایتام و حفظ شخصیت این عزیزان ساخته شده است. این انیمیشن به کارگردانی آقای بهرام عظیمی، روایت گر داستان دختری یتیم به نام مریم است که با فرشته ای آشنا می شود و به فرشته در برآورده کردن آرزوی برخی افراد کمک می کند. داستان فیلم بسیار گیراست و از نظر تکنیک ساخت هم در بالاترین سطح می باشد.
صفحه دانلود انیمیشن بابا ـ کلیک کنید

5-درج مقالات در فضای وب
درج مقالات مختلف در راستای تبیین فرهنگ حمایت از ایتام که توسط خیرین و دوستان مؤسسه تنظیم شده است و نشر آنها در سایت های پر بازدید از جمله:  تابناک، عصر ایران، ایران ویج, نیک صالحی، شیعه آنلاین و …

6-چاپ و توزیع پوستر های مفهومی
پوستر در صورتی که طراحی دقیقی داشته باشد؛ می تواند پیام خود را به مخاطب برساند. مؤسسه سعی کرده  است با چاپ پوستر با موضوع ایتام و توزیع آن در اماکنی مانند مترو تهران و … از این ابزار رسانه ای استفاده کند.

 7-چاپ کتاب «روز حسین (ع)»
مؤسسه این خط مشی را با انتشار کتاب «روز حسین ع» آغاز کرده و در آینده کتابهای دیگری را نیز به چاپ خواهد رساند . کتاب روز حسین مقتلی مستند و دلنشین از ماجرای روز کربلا، همچنین کاروان امام حسین است. این کتاب ترجمه مقتل شیخ عبد الزهرا کعبی می باشد.
 خرید خیریه کتاب روزحسین(ع) ـ کلیک کنید

8-برگزاری کلاس های مهتاب
مؤسسه در راستای آموزش ایتام اقدام به برگزاری کلاسهای هفتگی برای بچه ها در دو رده سنی کودک و نوجوان نموده است. هدف از برگزاري كلاس هاي مهتاب ارتقاء توانايي هاي فردي و اجتماعي كودكان است.
 کلاسهای مهتاب ـ کلیک کنید

 9-برگزاری همایش سالانه سفیران مهربانی
برگزاری همایش سالانه با حضور خیرین محترم در شهر تهران با حضور چهره های ادبی و فرهنگی همچون بهرام عظیمی، مصطفی رحماندوست و مجید مجیدی.
گزارش تصویری دومین همایش سفیران مهربانی ـ مهر 1394
گزارش تصویری اولین همایش سفیران مهربانی ـ شهریور 1393