ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1401/07/12

گزارش مالی شهریور ۱۴۰۱

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه شهریور ۱۴۰۱ که جمعا مبلغ 473,683,000 (چهارصد و هفتاد و سه میلیون و ششصد و هشتاد و سه هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ شهریور ماه مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه شهریور ۱۴۰۱ که جمعا مبلغ 473,683,000 (چهارصد و هفتاد و سه میلیون و ششصد و هشتاد و سه هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ شهریور ماه
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در شهریور ماه 255,590,000 (دویست و پنجاه و پنج میلیون و پانصد و نود هزار) تومان بود. تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1728 نفر در قالب 3702 پرونده بود.
» 1032 کودک در قالب 2150 پرونده از شهر قم
» 696 کودک در قالب 1552 پرونده از مناطق محروم حومه تهران، بشاگرد، مشهد، سیستان، قلعه گنج و رودبار کرمان

این ماه تعداد 30 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند، همچنین 49 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد. ماه قبل (مرداد) اين مبلغ ۲۶۵,۳۳۰,۰۰۰ (دویست و شصت و پنج میلیون و سیصد و سی هزار) تومان بود که به ۳۷۲۱ پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب سه پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی به نام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

ب) کمک به خانواده های غیر ایتام
مبلغ 81,160,000 تومان برای ۶۴ خانواده غیر ایتام شامل سادات و غیر سادات پرداخت شد که مبلغ 39,300,000 تومان سهم سادات به خانواده های سادات و مبلغ 41,860,000 تومان هم به غیر سادات پرداخت شد.

ج) اهدای لوازم التحریر در طرح بوی ماه مهر
امسال نیز مانند هر سال، با کمک شما دوستان عزیز، کوله ای از عشق برای فرشته های کوچکمان چیدیم تا برسند به جایی که آرزو دارند و ما برایشان آرزو داریم… در اجرای این طرح مبلغ ۴۸,۹۹۳,۰۰۰ تومان جهت تهیه بسته های لوازم التحریر برای کودکان ایتام و نیازمند رده تحصیلی ابتدایی و راهنمایی اختصاص یافت (فروشنده محترم ۳۰ درصد تخفیف لحاظ کرده بودند). گزارش کامل این طرح را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.

د) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 87,940,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه مبلغ 24,300,000 تومان بابت انجام 11 قربانی هزینه شد که 10 عدد از قربانیها در قم و ۱ عدد در جنوب کرمان ذبح شد و در انتها گوشت آنها بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
این ماه مبلغ 52,500,000 تومان بابت تهیه 103 بسته غذایی شامل گوشت گوسفندی بین ۲ الی ۳ کیلو (اهدایی قربانی های خیرین)، لوبیا قرمز ۱ کیلو، عسل ۱ کیلو، تخم مرغ بسته بندی ۱ کیلو، خرما(سعمران) ۱ کیلو و ۲۰۰ گرم، حلوا شکری ۹۰ گرم، پنیر سفید ۱ کیلو، شیر  ۵ پاکت، کره گیاهی یک کیلو، پودر ژله ۲ بسته، سس هزار جزیره و خامه ۱ کیلو و دویست گرم برای توزیع بین خانواده هایی که مشکل تغذیه دارند، پرداخت شد.
در تاریخ 4 شهریور ماه مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان بابت کمک هزینه معیشت به یک خانواده سادات و یک خانواده نیازمند تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ 4 شهریور ماه مبلغ 3,640,000 تومان بابت کمک هزینه درمان یک خانواده تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ 13 شهریور ماه مبلغ 3,500,000 تومان بابت کمک هزینه تعمیر لوازم خانگی چند خانواده تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ 17 شهریور ماه مبلغ 1,000,000 تومان بابت کمک هزینه معیشت به یک خانواده نیازمند تحت پوشش در قم پرداخت شد.

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم