ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1399/04/07

گزارش مالی خرداد 1399

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه خرداد 1399 که جمعا مبلغ 191,950,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ خرداد ماه مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه خرداد 1399 که جمعا مبلغ 191,950,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ خرداد ماه
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در خرداد ماه 188,400,000 (یکصد و هشتاد و هشت میلیون و چهارصد هزار) تومان بود. تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1380 نفر در قالب 2471 پرونده بود.
» 910 کودک در قالب 1526 پرونده از شهر قم
» 470 کودک در قالب 945 پرونده از مناطق محروم بشاگرد، مشهد، قلعه گنج و رودبار کرمان

این ماه تعداد 183 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 3 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.

ماه قبل (اردیبهشت) اين مبلغ ۱۳۲,۱۸۵,۰۰۰ (یکصد و سی و دو میلیون و صد و هشتاد و پنج هزار) تومان بود که به 2291 پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی به نام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

ب) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 3,550,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه مبلغ 1,650,000 تومان بابت قربانی یک گوسفند هزینه شد که این قربانی در مناطق محروم شهرستان میناب واقع در استان هرمزگان، ذبح و در انتها گوشت آن بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
این ماه مبلغ 1,900,000 تومان بابت هزینه انشعاب آب منزل یکی از ایتام قلعه گنج پرداخت شد.

تصویر قربانی انجام شده در مناطق محروم شهرستان میناب

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم