بسمه تعالی

گزارش عملکرد یکساله خیریه مهر امام هادی (ع) بیانگر حمایت های همیاران عزیز موسسه در سال 1395 می باشد. ان شاء الله موسسه توانسته باشد امین در عملکرد  خود نسبت به همیاران باشد.

جدول گزارش پرداخت ماهانه به ایتام و تعداد پرونده های هر ماه

* جمع مبلغ اهدایی امسال به ایتام در قالب پرداخت ماهانه مبلغ 878,185,000 تومان می باشد.

طرح های فصلی
1) طرح ضيافت افطاري 1395
مبلغ 50,300,000 (پنجاه میلیون و سیصد هزار) تومان بن تهیه ارزاق جهت ماه مبارک رمضان به ایتام تحت پوشش موسسه اهدا گردید.

2) طرح بوی ماه مهر در مهر ماه 1395
مبلغ 14,283,000 (چهارده میلیون و دویست و هشتاد و سه هزار) تومان جهت تهیه لوازم التحریر ماه مهر و اهدای آن به ایتام تحت پوشش موسسه هزینه گردید.

3) طرح عیدی برای همه (نوروز 96)
مبلغ 62,600,000 تومان (شصت و دو میلیون و ششصد هزار تومان) بن تهیه پوشاک نوروز 96 به ایتام تحت پوشش موسسه اهدا گردید.

* امسال جمعا مبلغ 127,183,000 تومان بابت این سه طرح هزینه و پرداخت گردید.

خرید کتاب جهت طرح یار مهربان
در راستای اجرای طرح یار مهریان در روز 28 اردیبهشت ماه موسسه اقدام به خرید 14,077,500 (چهارده میلیون و هفتاد و هفت هزار و پانصد) تومان کتاب در قالب 3639 (سه هزار و ششصد و سی و نه) جلد کتاب نمود. جهت مشاهده توضیحات کامل و تصویری این گزارش به این لینک مراجعه کنید.

ذبح گوسفند قربانی
امسال جمعا تعداد 37 گوسفند به نیت قربانی ذبح و گوشت آن بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

کمک هزینه تهیه جهیزیه
با عنایت خداوند متعال امسال توانستیم جمعا 6 کمک هرینه برای تهیه اقلام جهیزیه به شش زوج نیازمند اهدا کنیم.

چاپ نشریه آفتاب مهتاب ویژه بچه های موسسه
موسسه تصمیم گرفت نشریه ای داخلی مخصوص فرشته های کوچک و خانواده های محترمشان منتشر کند. ما در نظر داریم تا بخش زیادی از مطالب این نشریه توسط ایتام تهیه شوند. در این نشریه بخش های متنوعی مثل جدول، سرگرمی، شعر، داستان، کاردستی، نقاشی، طنزهای ریزه میزه، معرفی کتاب و… پیش بینی شده است. گزارش کامل چاپ شماره اول این نشریه به همراه لینک دانلود را می توانید در اینجا مشاهده کنید. گزارش کامل و لینک دانلود دومین شماره نشریه هم که با نام بچه های ماه چاپ شد به صورت PDF در این لینک قابل دسترس می باشد.

تکفل ایتام منطقه قلعه گنج کرمان
موسسه از آبان ماه امسال شروع به تکفل ایتام از مناطق خارج از قم نمود که برای شروع تعداد 40 کودک در قالب 80 پرونده از منطقه قلعه گنج واقع در جنوب کرمان پرونده شدند. در حال حاضر تعداد ایتام تحت پوشش موسسه در این منطقه 65 کودک در قالب 130 پرونده می باشند.

سومین گردهمایی خیرین موسسه مهر امام هادی ع (سفیران مهربانی ـ مهرماه 1395)
سومین همایش سفیران مهربانی روز جمعه 30 مهر ماه با حضور خیرین موسسه مهر امام هادی علیه السلام (ماه) در ساختمان کتابخانه ملی ایران برگزار گردید. هزینه برگزاری همایش توسط شرکتهای امن افزار گسترشریف، بن ریل، اندیشه کده اینترنتی، صنایع سیمان شهرکرد، همراه اول و شرکت مهندسی پزشکی زمر تامین شده بود. گزارش کامل این همایش را می توانید در اینجا مشاهده نمائید.

کلاس های آفتاب و مهتاب
کلاس های آفتاب و مهتاب (ویژه دختران و پسران) در سه مقطع سنی ( 7-11)، (11-15) و (16-22) تشکیل شده است که در حال حاضر تعداد آنها بین 160 تا 170 نفر در هر هفته متغیر هستند.این کلاس ها هر هفته یک جلسه برقرار می باشد. در ابتدای سال تعداد بچه ها 116 نفر و تعداد کلاسها 7 عدد بود و سپس در تیر ماه کلاس آفتاب به تعداد کلاسها اضافه شد. در ماه دی نیز دو کلاس دیگر در منطقه شهرقائم قم به این مجموعه افزوده شد و در نهایت تعداد کلاسها به عدد 10 رسید.