حقوق ماهیانه ايتام در بيستم آبان ماه سال 1394 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در آبان ماه68,665,000 (شصت و هشت میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار) تومان بود که به 1362 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 56 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 41 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت ایتام خود را تمدید نکردند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (مهر ماه) اين مبلغ 69,080,000 (شصت و نه میلیون و هشتاد هزار) تومان بود که به 1347 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

این ماه مبلغ 2,390,000 (دو ميليون و سیصد و نود هزار) تومان در حساب ماهانه ایتام کسری ایجاد شد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان  ادامه پرداختها را با موسسه ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه

1) در این ماه به لطف خداوند در ساختمان جمکران ثبت نام و همفکری و معارفه جهت شروع کلاسهای مهتاب پسرها با حضور چند تن از آقا پسرهای تحت پوشش موسسه و حضور برادر ارجمند آقای قدمگاهی که انشاءالله مربی این کلاسها خواهند بود برگزار شد.
2) به امید خدا و حمایت خیرین موسسه از شش ماه قبل شروع به طرحی جهت ایجاد اشتغال برای خانواده های ایتام نمودیم. حالا چندین محصول با كیفیت خوب و زیبا توسط خانواده ها داره تولید میشه. برای عرضه این محصولات به مردم و معرفی موسسه به افراد جدید تصمیم گرفتیم تا در نمایشگاههای خیریه در شهر قم و تهران شركت كنیم. اطلاعیه زیر برای برگزاری دوتا نمایشگاه در تهران و قم هست:
الف) بازارچه خیریه دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
زمان: یکشنبه 17 آبان الی چهارشنبه 20 آبان، ساعت 8 الی 18
مکان: تهران، بلوار شهید چمران، پل گیشا، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
ب) بازارچه خیریه سازمان نظام مهندسی قم
زمان: جمعه 22 آبان 1394، ساعت 15 الی 20
مکان: قم، یلوار صدوق، انتهای 30 متری قائم، کوچه 15، فرعی 3/1، نرسیده به میدان نور، مجتمع آموزشی بشری.

به اشتراک بگذارید