ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1400/03/10

گزارش مالی اردیبهشت ماه 1400

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ که جمعا مبلغ 347,177,000 (سیصد و چهل و هفت میلیون و صد و هفتاد و هفت هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ اردیبهشت ماه مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ که جمعا مبلغ 347,177,000 (سیصد و چهل و هفت میلیون و صد و هفتاد و هفت هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ اردیبهشت ماه
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در اردیبهشت ماه 158,815,000 (یکصد و پنجاه و هشت میلیون و هشتصد و پانزده هزار) تومان بود. تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1498 نفر در قالب 2828 پرونده بود.
» 918 کودک در قالب 1667 پرونده از شهر قم
» 580 کودک در قالب 1161 پرونده از مناطق محروم حومه تهران، بشاگرد، مشهد، سیستان، قلعه گنج و رودبار کرمان

این ماه تعداد 111 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. . همچنین 39 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد. ماه قبل (فروردین) اين مبلغ ۱۳۹,۸۱۰,۰۰۰ (یکصد و سی و نه میلیون و هشتصد و ده هزار) تومان بود که به ۲۷۵۶ پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی به نام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

ب) کمک به خانواده های غیر ایتام
مبلغ ۳۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان برای ۴۳ خانواده غیر ایتام شامل سادات و غیر سادات پرداخت شد که مبلغ ۱۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان سهم سادات به خانواده های سادات و مبلغ ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان هم به غیر سادات پرداخت شد.

ج) طرح ضیافت افطار برای ایتام و نیازمندان و پرداخت زکات فطریه
این ماه مبلغ 107,100,000 (یکصد و هفت میلیون و صد هزار) تومان، در قالب بن افطاری بین خانواده های تحت پوشش قم توزیع شد و همچنین مبلغ ۱۳,۵۵۷,۰۰۰ (سیزده میلیون و پانصد و پنجاه و هفت هزار) تومان فطریه برای کودکان ایتام و خانواده های نیازمند تأمین شد که در بین این خانواده ها توزیع شد. گزارش عملکرد گزارش عملکرد موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در اینجا قابل مشاهده است.

د) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 35,105,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه مبلغ 12,300,000 تومان بابت انجام هفت قربانی هزینه شد که در مناطق محروم جنوب کرمان، ذبح و در انتها گوشت آن بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
در تاریخ 9 اردیبهشت ماه مبلغ 1,000,000 تومان بابت کمک هزینه درمان یکی از خانواده های تحت پوشش در تهران پرداخت شد.
در تاریخ 11 اردیبهشت ماه مبلغ 2,300,000 تومان بابت کمک به دو خانواده سادات و نیازمند تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ 12 اردیبهشت ماه مبلغ 805,000 تومان بابت تهیه 4 بسته غذایی برای خانواده های تحت پوشش در تهران پرداخت شد.
در تاریخ 15 اردیبهشت ماه مبلغ 14,000,000 تومان بابت تهیه بسته های غذایی ماه مبارک رمضان در جنوب کرمان پرداخت شد.
در تاریخ 18 اردیبهشت ماه مبلغ 1,000,000 تومان بابت کمک به یک خانواده نیازمند تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ 18 اردیبهشت ماه مبلغ 700,000 تومان بابت کمک هزینه تهیه ویلچر به یک خانواده نیازمند تحت پوشش در سیستان پرداخت شد.
در تاریخ 26 اردیبهشت ماه مبلغ 3,000,000 تومان بابت توزیع بین چند خانواده نیازمند تحت پوشش در قم پرداخت شد.

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم