حقوق ماهیانه ايتام در 20 آذر ماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در آذر ماه74,920,000 (هفتاد و چهار میلیون و نهصد و بیست هزار) تومان بود که به 1519 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 5 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (آبان ماه) اين مبلغ 74,915,000 (هفتاد و چهار میلیون و نهصد و پانزده هزار)تومان بود که به 1514 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

به حول و قوه الهی و همیاری خیرین عزیز اين ماه در حساب ايتام كسري ايجاد نشد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه
1) ذبح گوسفند قربانی:
در این ماه تعداد دو عدد گوسفند از طرف خیرین ذبح گردید که گوشت یک قربانی در شهر قم و قربانی دیگر در منطقه قلعه گنج بین خانواده های ایتام توزیع شد.

2) کمک به خانواده های نیازمند:
این ماه مبلغ 2,260,000 تومان وجه نقد بابت کمک به چند خانواده محترم و نیازمند پرداخت گردید. همچنین مبلغ یک میلیون تومان هم برای چند خانواده از نیازمندان قلعه گنج هزینه شد.

3) افتتاح کلاس منطقه شهرقائم:
با پیگیری های صورت گرفته کلاس منطقه شهرقائم برای آقاپسرها و دخترخانم ها افتتاح و بلافاصله از علاقمندان ثبت نام به عمل آمد و اولین جلسه این کلاس هم برگزار شد.

4) اردوی نمایش فیلم برای کلاسهای آفتاب و مهتاب:
این ماه با صحبت های انجام شده با یکی از سینماهای قم و تخفیف 50 درصدی قیمت بلیط، بچه های کلاسهای آفتاب و مهتاب برای نمایش فیلم های “ناسور” و “یتیمخانه ایران” به سینما رفتند. به زودی گزارش مفصل این برنامه در سایت قرار داده خواهد شد.

 5) چاپ چهارم کتاب روز حسین (ع)
کتاب روز حسین (ع) برای چهارمین بار و در تیراژ 6000 جلد چاپ شد. دوستانی که مایل به خرید این کتاب هستند می توانند از صفحه پرداخت سایت اقدام به خرید نموده و در بخش توضیحات تعداد کتابهای درخواستی را قید نمایند. قیمت این کتاب 6000 تومان می باشد.