حقوق ماهیانه ايتام در 24 مهرماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد اما این ماه به علت مصادف شدن با ایام عزاداری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، در تاریخ 24 مهر ماه پرداخت گردید. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در مهرماه 74,630,000 (هفتاد و چهار میلیون و ششصد و سی هزار) تومان بود که به 1424 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 20 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 30 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.
ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (شهریور ماه) اين مبلغ 72,880,000 (هفتاد و دو میلیون و هشتصد و هشتاد هزار) تومان بود که به 1434 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

نکته
اين ماه مبلغ 1,000,000 تومان در حساب ايتام كسري ايجاد شد. دليل اين كسري حساب عدم پرداخت برخي از خيرين موسسه است. با توجه به اينكه اين اقدام خيرخواهانه دوستان عملي مستحب است موسسه در راستای حفظ شئون خیرین پيگير عدم پرداختي ها نمي شود، ولي در عوض به ديگر عزيزان پيشنهاد مي كنيم بخشي از مبلغ واريزي خود را جهت جبران كسري حساب ايتام اختصاص و در پيامك خود به 50002300 قيد نمايند. همچنین از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان  ادامه پرداختها را با موسسه ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 
اخبار این ماه
1) ذبح گوسفند قربانی:
در این ماه تعداد 10 عدد گوسفند از طرف خیرین ذبح گردید. از این تعداد 8 عدد قربانی جهت عید قربان ذبح شد که گوشت یکی از آنها صرف تهیه غذا برای جشن عید غدیر کلاسهای مهتاب شد و مابقی نیز بین خانواده های نیازمند و مؤمنین توزیع گردید، دو گوسفند دیگر نیز که نذر ایتام بود روز 11 محرم ذبح و گوشت آن بین خانواده های ایتام توزیع شد.

2) کمک به خانواده سادات:
این ماه مبلغ 2,500,000 تومان وجه نقد بابت کمک به دو خانواده محترم سادات پرداخت گردید.

3) مراسم جشن غدیر برای بچه های مهتاب
با همت بخش آموزش موسسه روز یکشنبه 1395/6/28 مجلس جشن باشکوه غدیر برای 300 نفر از بچه های کلاسهای مهتاب به همراه مادران و برخی از دوستان برگزار گردید. این جشن با همکاری بچه ها و مربیان برنامه ریزی و اجرا گردید و گزارش کامل آن را می توانید در اینجا مشاهده نمائید.

4) توزیع دفتر
این ماه تعداد 12000 جلد انواع دفتر که توسط یک خیر ناشناس به موسسه ارسال شده بود بین ایتام و  نیازمندان توزیع گردید که از این تعداد حدود 6000 جلد در مناطق محروم قلعه گنج کرمان و زابل و مابقی نیز بین ایتام و نیازمندان شهر قم توزیع شد.

5) کمک هزینه تهیه جهیزیه:
با عنایت خداوند متعال توانستیم کمک هرینه ای به مبلغ یک میلیون تومان برای تهیه بخشی از اقلام جهیزیه به یک زوج نیازمند اهدا کنیم. روال کار به این صورت است که با یک بنیاد خیریه ازدواج که اقلام جهیزیه را مستقیما از کارخانه و با تخفیف تهیه می کنند توافق کردیم و این زوج جوان اقلام مورد نیازشان را به انتخاب خودشان از این بنیاد خریداری نمودند.