حقوق ماهیانه ايتام در بيستم تیرماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در تیرماه71,830,000 (هفتاد و یک میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان بود که به 1401 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 31 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 20 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.
ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (خرداد ماه) اين مبلغ 70,935,000 (هفتاد میلیون و نهصد و سی و پنج هزار)تومان بود که به 1390 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

به حول و قوه الهی و همیاری خیرین عزیز اين ماه در حساب ايتام كسري ايجاد نشد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 

اخبار این ماه
1) ذبح گوسفند قربانی:
در این ماه تعداد 5 عدد گوسفند قربانی از طرف خیرین به نیت نذر ذبح گردید و گوشت آن بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

2) طرح ضیافت افطار برای ایتام:
با عنایت خداوند متعال و کمک دوستان عزیز طرح ضیافت افطاری در روز 20 خرداد ماه همزمان با اهدای حقوق ماهیانه ایتام به این عزیزان اجرا گردید. در برنامه ضیافت افطاری برای حدود 1390 نفر از ایتام تحت پوشش بن تهیه ارزاق اهدا گردید. امسال به دلیل مصادف شدن روز پرداخت ماهیانه با ابتدای ماه مبارک رمضان مجبور شدیم ابتدا بن ها رو خریداری کرده و سپس طرح رو اجرا کنیم. بدین منظور قرارداد اولیه به صورت چک مدت دار تنظیم گردید و در روز بیستم خرداد بن ها بین خانواده ها توزیع گردید. سپس در پایان طرح (21 ماه مبارک رمضان) که مبلغ اهدا شده خیرین از قرارداد اول بیشتر شده بود قرارداد دوم تنظیم و دوباره بن تهیه مواد غذایی خریداری شد. شرح کامل این گزارش در اینجا قابل مشاهده می باشد.

3) مراسم میلاد امام حسن (ع) برای بچه های مهتاب
در روز سه شنبه اول تیرماه مصادف با 15 رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشن و افطاری با شکوهی برای بچه های کلاسهای مهتاب در ساختمان كلاسهاي مهتاب واقع در منطقه جمكران برگزار شد. این مراسم با مولودی خوانی و شعر و مسابقه و اهدای جوایز همراه بود. گزارش کامل و تصویری این مراسم را می توانید در اینجامشاهده نمائید.

به اشتراک بگذارید