با کمک مشترکین و اعضای موسسه در روز 20 اسفند ماه (سال 94) همراه با اهدا ماهیانه ایتامعیدی فرشته های کوچک موسسه نیز به ایشان اهدا گردید. امسال  1000نقاشی (سال قبل 800) از طرف بچه ها برای مسابقه ارائه شد و با توجه به مشارکت مالی اعضای موسسه،  ما این توانایی را پیدا کردیم تا برای همه شرکت کنندگان در مسابقه بعنوان جایزه و عیدی هدیه ای ناقابل اهدا کنیم. جوایز امسال بن خرید پوشاک بود تا بچه ها  از حق انتخاب و لذت خرید برخوردار شوند.

همچنین به پنج نفر از برگزیدگان این مسابقه که در نظر سنجی اینترنتی توسط بازدیدکنندگان سایت انتخاب شده بودند جایزه ویژه ای اهدا خواهد گردید. تصاویر نقاشی های برگزیده در انتهای گزارش خواهد آمد. برای مشاهده تمام نقاشیها می توانید به این لینک مراجعه نمائید.

تمامی مبلغ عیدی امسال 63,000,000 تومان (شصت و سه میلیون تومان) بود که برای اهدا این جوایز برای بچه ها از طرف متکفلین ایتام و در قالب طرح عیدی برای همه تامین گردید. مبلغ عيدي در سال گذشته 45,000,000 تومان بود. در کنار اهدای بن برای خوشحال کردن بچه ها تعداد 800 بسته پاستل و آب رنگ به فرشتگان کوچک اهدا گردید که تصاویر آن در انتها می آید.

مبلغ 25,500,000 تومان (بیست و پنج میلیون و پانصد هزار تومان) به صورت بن از فروشگاه زنجیره ای جانبازان قم خریداری شد. بر روی این بن ها مهر یا نامی از موسسه نیست و افراد نیز با آن تنها می توانند پوشاک خریداری نمایند. از این مبلغ 19,450,000 تومان طی فراخوان طرح عیدی برای همه از جانب خیرین تامین گردید و 6,050,000 تومان آن هم از محل سهم امام وجوهات شرعیه که اجازه صرف آن از دفاتر مراجع گرفته شده تامین شد.

مبلغ 37,500,000 تومان (سی و هفت میلیون و پانصد هزار تومان) کارت خرید فروشگاه رفاه نیز از طرف شرکت محترم حصین (از حامیان موسسه) برای ایتام و نیازمندان اهدا شد. ارزش هر کدام از این کارتها یکصد و پنجاه هزار تومان و قابل استفاده  در تمامی شعب فروشگاه رفاه در کشور  می باشد. این کارتها نیز برای خانواده های نیازمند و ایتام اهدا گردید.

به هر یک از بچه هایی که در مسابقه، نقاشی ارایه داده بودند مبلغ 20 تا 40 هزار تومان بن داده شد که در کنار مبلغ ماهیانه می توانستند به فروشگاه مراجعه و طبق سلیقه خود لباس مورد نظر را تهیه کنند. در اینجا از همه دوستانی که با کمکهای خودشون  در شاد کردن دل بچه ها سهمی داشتند بسهم خودمون تشکر می کنیم. انشالله موجبات رضایت خداوند متعال را فراهم آورده باشند.

موسسه از تمامی برادران و خواهران عزیز که در این سال به مهر امام هادی(ع) در مسیر حرکت آن کمک کردند کمال تشکر خود را ابراز می دارد.

به اشتراک بگذارید