Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

دومین شماره نشریه بچه های ماه ویژه بچه های موسسه چاپ شد

  دومین شماره نشریه بچه های ماه که در شماره نخست خود آقتاب مهتاب نام داشت چاپ شد. تقریبا تمام مطالب این نشریه توسط ایتام تهیه شده است.
در این نشریه بخش های متنوعی مثل جدول، سرگرمی، شعر، داستان، کاردستی، نقاشی، طنزهای ریزه میزه، معرفی کتاب و... پیش بینی شده است. در بخش دیگری از این نشریه اخبار و گزارش های موسسه منتشر می شود که اینها هم توسط بچه ها تهیه می شوند. هر زمان هر کدام از فرشته ها توانمندی های لازم را پیدا کرد می تواند بخش های تخصصی مجله مثل: طراحی، تصویرگری، ویراستاری و... را به عهده بگیرد و در نظر داریم روح تلاش، امید و نشاط را در بچه ها تقویت کنیم و این نشریه را دریچه ای بدانند برای ارتباط با دیگر اعضای موسسه و از حالت فردی و فعالیت های جزیره ای به یک کل به هم پیوسته متصل شوند.

ممنون از توجه شما

جهت دریافت فایل کامل این شماره نشریه به صورت PDF اینجا را کلیک کنید.

 

 

 


 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

 
+1 #1 atashroo Tayyebeh 1395-12-22 01:56
با سلام
با اینکه وقتم محدود است تمام مطالب فصلنامه راخواندم و لذت بردم که کودکان ما در این مؤسسه رشد فکری و اجتماییشان دارد تقویت میشود. آنها را مقایسه با کودکانی میکنم که همه امکانات در اختیارشان گذاشته میشود اما در این سطح رشد نیستند که آنرا بحساب موسسه و مربیان دلسوز و هدف مؤسسه میگذارم.
باورهای اسلامی و فرهنک ایرانی باید از کودکی تقویت شود تا نسلی سالم بجامعه وارد شود. تشکر از موسسه و تمام مربیان دلسوز، و کودکانی این چنین زیبا خود را بیان کردند.
آتش رو
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت