Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

سومین شماره نشریه بچه های ماه ویژه بچه های موسسه چاپ شد

در کلاسهای آفتاب و مهتاب موسسه مهارتهای زندگی آموزش داده می شود.

این آموزشها بر اساس سرفصلهای هوش هیجانی برای بچه ها عرضه می شود. بخشی از آموزش مانند اردو، مسابقات ورزشی، برگزاری مراسم مذهبی، کارگاههای مهارت افزایی و نشریه بچه های ماه بصورت عملی انجام می شود.

تمامی موارد مذکور توسط بچه ها اجرا می شود تا بتوانند توانایی برقراری ارتباط موثر با جامعه، خلاقیت، کنترل فکر و احساس خود را بنحو بهتری تقویت نمایند.

نشریه فصلنامه بچه های ماه در همین راستا توسط بچه های موسسه با نظارت خانم خواجه ایان آماده می شود. مدیریت کامل این نشریه با بچه هاست و میان کودکان موسسه در قم و قلعه گنج توزیع می گردد. سومین شماره نشریه بچه های ماه تیرماه امسال آماده شد و نسخه الکترونیک آن در پست زیر برای شما ارایه می گردد. ان شاء الله از خواندن آن لذت ببرید و بتوانید با پیشنهادات خود به ما در ارتقاء فعالیتهای موسسه کمک نمایید.

جهت دریافت فایل کامل این شماره نشریه به صورت PDF اینجا را کلیک کنید.

   

   

   

   

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت