Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش پرداخت ماهیانه ایتام در بهمن ماه 1391 -موارد تکمیلی و پاسخ به یک سوال


حقوق م
اهانه ايتام در بيستم بهمن مـاه سال 1391 بشرح ذيل در محل ساختمان موسسه مهر امام هادي(ع) پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل ساختمان موسسه پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. اين مبلغ در بهمن ماه 43,321,000 (چهل و سه میلیون و سیصد و بیست و سه هزار تومان) بود که در ميان 829 نفر از اين عزيزان تقسيم گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل(دی ماه) اين مبلغ 41,898,000 (چهل و یک میلیون و هقتصد و نود و هشت هزار تومان) بود که در ميان 825 نفر از ايتام عزيز تقسيم گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا تمام پرداختها را انجام دهد از تمام دوستان تقاضا می کنیم که در پرداختهای ماهانه نظم بیشتری مبذول دارند همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح انرا  از طریق شماره پیامک3000348000 به ما اعلام دارند.

نکاتی برای خیرین عزیز
1-در این ماه با همت  دوستان خیر  در حسب ماهانه کسری ایجاد نشد. موسسه از دوستانی که دارای تمکن بالاتری هستند خواهش میکند تا هر ماه مبلغی را برای تامین کسری ماهیانه بچه ها (تحت عنوان تامین کسری ماهانه) واریز نمایند  تا این مشکل مالی موسسه کاملا مرتفع گردد.

2- طرح عیدی برای همه در حال اجرا می باشد.دوستان تا تاریخ 10 اسفند ماه فرصت دارند که مبالغ خود را جهت تهیه پوشاک عید  فرشته های کوچولو  به حساب 3449344934 بانک ملت بنام خیریه مهر امام هادی(ع) واریز نمایند. همانند همه طرحهای موسسه پس از اتمام و اجرای طرح, گزارش مستند آن در سایت الصاق خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

3-پاسخ به یک سوال:برخی دوستان برایشان سوال پیش می آید که چطور با اینکه مبلغ کلی اهدایی حدود  40 میلیون تومان است باز هم بر مبنای 30000 تومان در حساب ما کسری  ایجاد می شود. در پاسخ این سوال عرض می شود که حداقل مبلغ پرداختی ایتام 30000 تومان است و برخی از خیرین برای کودکانشان تا  یکصد هزار تومان واریز دارند و موسسه هم چون وکیل در پرداختها  هست ,آن را پرداخت می کند.همچنین هر ماه تعدادی از پرونده ها  کنسل می شود و تعدادی نیز جدید  وصل می شود  به همین دلیل  تعداد ایتام تحت تکفل هر ماه حدود 5 تا  10 تا اضافه می شود.به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

 
0 #2 موسسه مهر امام هادی 1391-12-23 12:49
با سلام-حس بی اعتمادی نسبی شما برای ما کاملا محترم است و تمام سعیمون را برای اعتماد بیشتر شما انجام می دهیم.برای ما امکان اینکه رسید دریافت همه ایتام را به خیرین بدهیم وجود ندارد.همچنین ما از ایتام برای دریافت مبالغ امضا نمی گیریم و این را مغایر با شان این عزیزان می دانیم.ولی شما خودتا ن می توانید تلفنی از میزان مبلغ دریافت شده توسط این عزیزان اطلاع پیدا کنید و یا نام و شماره پرونده خود را به ما بدهید تا طی ایمیل مبلغ پرداخت شده ماهیانه را به اطلاعتان برسانیم.یا علیبه نقل از بی نام:
با سلام
آقا هادی برای سال آینده من به شما پیشنهاد میکنم رسیدهای را با درج مبلغ طراحی گردد و امضای که از یتیم مورد نظر دریافت میکنید به ایمیل افرادی که هر ماه برای ایتام مبلغی واریز می کنند ارسال نمایید
 
 
0 #1 بی نام 1391-12-22 19:21
با سلام
آقا هادی برای سال آینده من به شما پیشنهاد میکنم رسیدهای را با درج مبلغ طراحی گردد و امضای که از یتیم مورد نظر دریافت میکنید به ایمیل افرادی که هر ماه برای ایتام مبلغی واریز می کنند ارسال نمایید تا یک آرامش خاطری برای آنها ایجاد شود باور کنید من بیشتر از یک سال است که پول به حساب می ریزم اما هنوز هم از اینکه ماهیانه چه مبلغی به یتیم تحت تکفلم میرسد مطلع نیستم خواهشمند است اگر امکان ارسال ایمیل برای همه نیست لااقل برای هرکسی که خودش متقاضی است تا از رسیدن پول به دست یتیم مطلع گردد بفرستید خواهشمند است جوابیه خود را حتما در سایت قرار دهید تا آرامش خاطری برای ما حاصل گردد و بی اعتمادی پیش نیاید.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت