با توجه به نزديک شدن روزهاي آغازين سال نوي تحصيلي طرح  اهداي لوازم التحرير به ايتام تحت پوشش موسسه مهر امام هادي (عليه السلام) در تاريخ 200 شهريور ماه اجرا گرديد. سعي ما بر اين بود که در خريدلوازم التحرير بچه ها از برند های زيبا و خوب بازار انتخاب کنيم و سعی بر این بود تا از نظر تعداد و کیفیت همانند سال قبل باشد.
امسال تعداد 510 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده تحصیلی ابتدایی و 500 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده سنی راهنمایی و دبیرستان اهدا گردید.

هزینه کل خرید 11,822,000 تومان شد (سال قبل 10,423,000 تومان). از این مبلغ 10,000,000 تومان توسط اعضای موسسه در خصوص همین طرح پرداخت شده است و مابقی آن از مبالغی که برای مصارف عام موسسه توسط خیرین واریز شده پرداخت شد.

در اینجا موسسه مهر امام هادی (ع) از دوستانی که با همراهی خود در این طرح به ما  در اجرای ان کمک کردند  تشکر می کند. همچنین از جناب آقای مجد نیز که در فروش محصولات همکاری لازم را داشتند تشکر به عمل می آید. شايد چيزي با ارزش تر از نگاه زيباي اين فرشته هاي کوچولو که حاکي از عمق تشکر کودکانه ايشان است، در دنيا نتوان يافت . ما اين نگاه را به تمامي دوستاني که در اين طرح تا کنون سهمي داشته اند هديه مي کنيم.

لازم به ذکر است که در شهریورماه تعداد 100 عدد کیف و تعدادی کفش به طور مجزا از طرف یک کارگاه تولیدی کیف و کفش قم بین بچه های کلاسهای مهتاب توزیع گردید که تصاویر کیفها در زیر آمده است.

گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر – شهريورماه 1393
گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه 1392
گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه 1391

گزارش (تکميلي)تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه 1390

به اشتراک بگذارید