با توجه به نزديک شدن روزهاي آغازين سال نوي تحصيلي طرح اهداي لوازم التحرير به ايتام تحت پوشش موسسه مهر امام هادي (ع) در تاريخ ۲۰ شهريور ماه اجرا گرديد. سعي ما بر اين بود که در خريد لوازم التحرير بچه ها از برند های زيبا و خوب بازار انتخاب کنيم و تلاش کردیم تا از نظر کیفیت و زیبایی همان گونه ای باشد که برای بچه های خودمان لوازم التحریر خریداری می کنیم.
امسال تعداد ۵۵۰ بسته لوازم التحریر برای بچه های رده تحصیلی ابتدایی و 550 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده سنی راهنمایی و دبیرستان اهدا گردید.

 مبلغ کل خرید موسسه 29,992,000 تومان بود (سال قبل 14,200,000 تومان) و نکته جالب در خرید امسال تهیه 540 عدد جامدادی نمد دوزی شده بود که بچه های کارگاه نمد دوزی موسسه تولید کردند و هر کدام از آنها 10,000 تومان از بچه ها خریداری گردید. همچنین از این مبلغ، 2,450,000 تومان جهت تهیه لوازم التحریر بچه های جنوب کرمان پرداخت شد و همچنین مبلغ 800,000 تومان برای تهیه 16 عدد کیف کوله پشتی برای بچه هایی که امسال  کیف نداشتند هزینه شد. لازم به ذکر است که شرکت محترم حصین با پرداخت مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان در خرید لوازم التحریر ها مشارکت داشتند.

 در اینجا موسسه مهر امام هادی (ع) از دوستانی که با همراهی خود در این طرح در اجرای آن کمک کردند تشکر می کند. شايد چيزي با ارزش تر از نگاه زيباي اين فرشته هاي کوچولو که حاکي از عمق تشکر کودکانه ايشان است، در دنيا نتوان يافت. ما اين نگاه را به تمامي دوستاني که در اين طرح تا کنون سهمي داشته اند هديه مي کنيم.

گزارش تصویری اهدای لوازم التحریر در طرح بوی ماه مهر ـ شهريور ۱۳۹۷
گزارش تصویری اهدای لوازم التحریر در طرح بوی ماه مهر ـ شهريور ۱۳۹۶

گزارش تصویری اهدای لوازم التحریر در طرح بوی ماه مهر ـ شهريور ۱۳۹۵ 
گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر ـ شهريورماه ۱۳۹۴ 

گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر – شهريورماه ۱۳۹۳

گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه ۱۳۹۲ 
گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه ۱۳۹۱

گزارش (تکميلي)تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه ۱۳۹۰ 

تصاوير مربوط به فاکتورها و لوازم التحرير خريداري شده: