حقوق ماهیانه ايتام در بيستم دی ماه سال 1393 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در دی ماه62,884,000 (شصت و دو میلیون و هشتصد و هشتاد و چهار هزار) تومان بود که به 1186 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 25 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 10 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت  ایتام خود را تمدید نکردند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (آذر ماه) اين مبلغ 59,350,000 (پنجاه و نه میلیون و سیصد و پنجاه  هزار) تومان بود که به 1171 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند. دوستانی هم که  امکان ادامه همکاری با موسسه را ندارند نیز از طریق همین شماره پیامک به ما اطلاع دهند تا کودکشان به خیرین دیگر واگذار شود.

همچنین این ماه  در حساب ماهانه ایتام 1,500,000 تومان کسری داشتیم .

اخبار این ماه:

1-موسسه اقدام به چاپ تقویم رومیزی سال 1394 کرده است.دوستانی که تمایل به سفارش دارند اینجا کلیک کنند.
2-عزیزانی که مایل باشند می توانند با ارسال کلمه قلک به سامانه پیامکی 5000230000  صندوق صدقات (قلک)را دریافت کنند.در حال حاضر دوستانی که ساکن تهران یا قم  هستند امکان دریافت قلک را دارا می باشند.

3-در ماه گذشته برای دو خانواده  نیازمند یخچال و بخاری تهیه و برایشان ارسال گردید.همچنین مبلغ دو میلیون تومان برای برخی از خانواده های نیازمند اهدا شد.یک عدد گوسفند هم برای جشن ایام میلاد پیامبر اکرم ذبح گردید.

4-برنامه کلاسهای ایتام نیز در حال اجراست.در حال حاضر 4 کلاس برای دختر خانمها دایر است که در روز 17 ربیع الاول نیز در دو کلاس جشن برگزار شد.بزودی گزارش مفصلی از کلاسها ارایه خواهد شد.

نمونه قلک موسسه

به اشتراک بگذارید