حقوق ماهیانه ايتام در بيستم شهریورماه  سال 1393 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در شهریورماه(59,085,000) پنجاه و نه میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان بود که به 1195 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 19 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 28 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت  ایتام خود را تمدید نکردند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (مرداد ماه) اين مبلغ 61,809,000 (شصت و یک میلیون و هشتصد و نه هزار تومان) بود که در ميان 1204 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند. دوستانی هم که  امکان ادامه همکاری با موسسه را ندارند نیز از طریق همین شماره پیامک به ما اطلاع دهند تا کودکشان به خیرین دیگر واگذار شود.

همچنین این ماه مبلغ دو میلیون تومان در حساب ماهانه ایتام کسری ایجاد شد. این کسری از طریق سهم امام (وجوهات) خیرین پرداخت گردید.از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان  ادامه پرداختها را با موسسه ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 

اخبار:

1-در روز هفت شهریور امسال اولین همایش خیرین موسسه مهر امام هادی(ع) با عنوان همایش سفیران مهربانی در سالن همایشهای کتابخانه ملی ایران در تهران برگزار گردید.هزینه این همایش توسط شرکتهای حامی پرداخت شد.گزارش کامل این همایش بزودی برای اعضا  و دوستان ارسال می گردد.

2-شش گوسفند در شهریور ماه به عنوان قربانی و عقیقه توسط خیرین  اهدا و موسسه  ذبح و گوشت آن را توزیع کرد.

3-لوازم التحریر فرشته های کوچک در بیستم شهریور همزمان با پرداخت ماهانه به این عزیزان اهدا گردید که گزارش تصویری آن در سایت قرار دارد.

4-شبکه ماهواره ای هدهد تعداد 900 جلد کتاب با نام دستهای سحر آمیز را برای هدیه به فرشته های کوچک به موسسه اهدا کرد.از اینم تعداد 90 درصد آن به ایتام هدیه خواهد شد و  10درصد آن را اعضای موسسه می توانند بعنوان هدیه برای کودکان خود در منزل خریداری نمایند.برای خرید این کتاب به فروشگاه ماهwww.maahshop.comمراجعه فرمایید.موضوع این کتابها روشهای ساختن کاردستی با کاغذ برای بچه ها  می باشد.تمامی اوراق کتاب کاغذ گلاسه و با کیفیت عالی است.از شبکه هدهد بسیار سپاسگزاریم.

به اشتراک بگذارید