با توجه به نزديک شدن روزهاي آغازين سال نوي تحصيلي طرح  اهداي لوازم التحرير به ايتام تحت پوشش موسسه مهر امام هادي (عليه السلام) در تاريخ 200 شهريور ماه اجرا گرديد. سعي ما بر اين بود که در خريدلوازم التحرير بچه ها از برند های زيبا و خوب بازار انتخاب کنيم و سعی بر این بود تا از نظر تعداد و کیفیت همانند سال قبل باشد.
از نکات قابل ذکر اینست که بخشی از  هزینه خرید  لوازم التحریر از  وجوهات شرعی واصله از طرف برخی دوستان پرداخت شده است.
امسال تعداد 425 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده تحصیلی ابتدایی و 425 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده سنی راهنمایی و دبیرستان اهدا گردید.

هزینه کل خرید 10,423,000 تومان شد.(سال قبل 5,613,000 تومان).از این مبلغ 5,530,000تومان توسط اعضای موسسه پرداخت شده است.همچنین 2,930,0000تومان ان از سهم امام وجوهات شرعی پرداخت گردید و مبلغ 1,963,000تومان ان نیز توسط شرکت بن ریل اهدا شد.

در اینجا موسسه مهر امام هادی (ع) از دوستانی که با همراهی خود در این طرح به ما  در اجرای ان کمک کردند  تشکر می کند. همچنین از جناب آقای مجد نیز که هم در فروش محصولات هوای بچه ها را  داشتند تشکر به عمل می آید. شايد چيزي با ارزش تر از نگاه زيباي اين فرشته هاي کوچولو که حاکي از عمق تشکر کودکانه ايشان است, در دنيا نتوان يافت . ما اين نگاه را به تمامي دوستاني که در اين طرح تا کنون سهمي داشته اند هديه مي کنيم.

 

گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه 1392
گزارش تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه 1391
گزارش (تکميلي)تصويري اهداي لوازم التحرير در طرح بوي ماه مهر-شهريورماه 1390

به اشتراک بگذارید