حقوق ماهیانه ايتام در بيستم خرداد ماه  سال 1392 بشرح ذيل در محل ساختمان موسسه مهر امام هادي(ع) پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل ساختمان موسسه پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. اين مبلغ در خرداد ماه 57,800,000 (پنجاه و هفت میلیون و هشتصد هزار تومان) بود که در ميان 927 نفر از اين عزيزان تقسيم گرديد.

 

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل(اردیبهشت ماه) اين مبلغ 56,514,000 (پنجاه و شش میلیون و پانصد و چهارده هزار تومان) بود که در ميان 921 نفر از ايتام عزيز تقسيم گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا تمام پرداختها را انجام دهد از تمام دوستان تقاضا می کنیم که در پرداختهای ماهانه نظم بیشتری مبذول دارند همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح انرا  از طریق شماره پیامک50002300 به ما اعلام دارند.

سه خبر دیگر:
1-در ماه قبل نوشتیم:
با پیگیری های انجام شده موسسه اقدام به تولید یک فیلم انیمیشن با موضوع ایتام نموده است.فیلم به تهیه کنندگی اقای محمد ابولحسنی و کارگردانی  اقای بهرام عظیمی در مراحل فیلمنامه نویسی است.
این ماه اعلام می شود:
فیلم نامه توسط خانم مهناز عادلی نوشته شده و تحویل موسسه گردید.ما هم فیلم نامه را مورد انالیز قرار دادیم و طبق معیار های موسسه بسیار قابل قبول بود و مرحله استوری برد کار شروع شده است.انشالله فیلم تا حوالی ابان ماه تکمیل می شود و با توجه به صحبتهای انجام شده با اقای عظیمی  یکی از بهترین انیمیشنهای ساخته شده در ایران تا کنون می باشد. موسسه از دوستانی که تا کنون در تامین هزینه فیلم مشارکت داشته اند (مخصوصا شرکت حصین) مراتب تشکر خود را ابراز می دارد .همچنین با توجه به مبلغ بالای قرارداد فیلم(چهل میلیون تومان) و این که موسسه خود را موظف می داند تا مبالغ ثبت شده در قرار داد را طبق قرار زمانی برای شرکت سازنده استیفا کند ,از دوستان خواهشمندیم که درصورت تمایل  بخشی از پرداختهای خود را جهت  تامین هزینه ساخت فیلم اختصاص دهند.(در صورتیکه مبالغ واریزی بیش از هزینه ساخت فیلم شد مازاد ان صرف امور عام خیریه خواهد شد).همچنین شاید خیلی ها برایشان سوال باشد اساسا چه نیازی به ساخت  فیلم انیمشین توسط یک موسسه خیریه هست.انشالله در مطلب بعدی که بزودی در سایت منتشر خواهد شد دلیل این موضوع را به همراه  تصویر قرار داد الصاق می نماییم

2-از این ماه شماره پیامک موسسه تغییر کرده و شماره جدید 50002300 می باشد.خواهشمندیم از این به بعد دوستان پیام های خود را به این شماره ارسال نمایند.با توجه به اینکه اپراتور شماره قبلی موسسه به ما اعلام کردند که قصد تغییر پنل خود را دارند, ما تصمیم(و البته تا حدودی مجبور)به تغییر شماره گرفتیم و با کمک یکی از خیرین که ممکن هست راضی نباشند  اسمشون اینجا برده بشود این شماره جدید با تعرفه و تخفیف 900درصدی به موسسه واگذار گردید که جا داره از ایشان هم تشکر شود.

3-در مورد آمارهای ماهیانه هم با توجه به sسوالاتی که برای  برخی دوستان ایجاد شده بود توضیحی مختصر عرض می کنیم:
مبلغ پایه اهدایی به  ایتام 30000تومن است ولی بسیاری از خیرین مبالغ بیشتر پرداخت می کنند.همچنین  ما نیز با توجه به تورم موجود در جامعه برای برخی از کودکان 2 خیر می گذاریم تا مبلغ حداقل 60000تومان تحویل بگیرند(البته این موضوع به خیر دوم گفته می شود).بعنوان مثال در این ماه تعداد 37 پرونده اضافه شده ولی امار ما 6 نفر بالا رفته یعنی شده 927 نفر زیرا هم تعدادی از  خیرین پس از گذشت دوره یکساله پرونده های خود را تمدید نکردند و هم اینکه اغلب پرونده های ثبت شده برای خیر دوم بوده است.این توضیحات ارایه می شود تا دوستان احساس هر چه بیشتری در صمیمیت و شفافیت موسسه داشته باشند.

به اشتراک بگذارید