حقوق ماهیانه
 ايتام در بيستم اردیبهشت سال 1392 بشرح ذيل در محل ساختمان موسسه مهر امام هادي(ع) پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل ساختمان موسسه پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. اين مبلغ در اردیبهشت ماه 56,514,000 (پنجاه و شش میلیون و پانصد و چهارده هزار تومان) بود که در ميان 921 نفر از اين عزيزان تقسيم گرديد.

 

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل(فروردین ماه) اين مبلغ 54,026,000 (پنجاه و چهار میلیون و بیست و شش هزار تومان) بود که در ميان 896 نفر از ايتام عزيز تقسيم گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا تمام پرداختها را انجام دهد از تمام دوستان تقاضا می کنیم که در پرداختهای ماهانه نظم بیشتری مبذول دارند همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح انرا  از طریق شماره پیامک3000348000 به ما اعلام دارند.

دو خبر دیگر:
1-در ماه گذشته پوستر موسسه چاپ شد.با عنایت دوستان در مترو تهران تعداد 700عدد از این پوستر در مترو تهران توزیع گردید .در اینجا موسسه از گرافیست پوستر (که از اعضای موسسه می باشند)و همچنین دوست عزیزی که با زحمات خود پیگیر  الصاق پوستر در مترو بودند تشکر خود را اعلام می دارد.

2-با پیگیری های انجام شده موسسه اقدام به تولید یک فیلم انیمیشن با موضوع ایتام نموده است.فیلم به تهیه کنندگی اقای محمد ابولحسنی و کارگردانی  اقای بهرام عظیمی در مراحل فیلمنامه نویسی است.

انشالله اخبار تکمیلی و گزارش  2 مطلب ذکر شده بزودی در سایت الصاق خواهد شد.با تشکر از تمامی دوستان

به اشتراک بگذارید