حقوق ماهیانه
 ايتام در بيستم بهمن مـاه سال 1391 بشرح ذيل در محل ساختمان موسسه مهر امام هادي(ع) پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل ساختمان موسسه پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. اين مبلغ در بهمن ماه 43,321,000 (چهل و سه میلیون و سیصد و بیست و سه هزار تومان) بود که در ميان 829 نفر از اين عزيزان تقسيم گرديد.

 

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل(دی ماه) اين مبلغ 41,898,000 (چهل و یک میلیون و هقتصد و نود و هشت هزار تومان) بود که در ميان 825 نفر از ايتام عزيز تقسيم گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا تمام پرداختها را انجام دهد از تمام دوستان تقاضا می کنیم که در پرداختهای ماهانه نظم بیشتری مبذول دارند همچنین  دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز  و شرح انرا  از طریق شماره پیامک3000348000 به ما اعلام دارند.

نکاتی برای خیرین عزیز
1-در این ماه با همت  دوستان خیر  در حسب ماهانه کسری ایجاد نشد. موسسه از دوستانی که دارای تمکن بالاتری هستند خواهش میکند تا هر ماه مبلغی را برای تامین کسری ماهیانه بچه ها (تحت عنوان تامین کسری ماهانه) واریز نمایند  تا این مشکل مالی موسسه کاملا مرتفع گردد.

2- طرح عیدی برای همه در حال اجرا می باشد.دوستان تا تاریخ 10 اسفند ماه فرصت دارند که مبالغ خود را جهت تهیه پوشاک عید  فرشته های کوچولو  به حساب 34493449344 بانک ملت بنام خیریه مهر امام هادی(ع) واریز نمایند. همانند همه طرحهای موسسه پس از اتمام و اجرای طرح, گزارش مستند آن در سایت الصاق خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

3-پاسخ به یک سوال:برخی دوستان برایشان سوال پیش می آید که چطور با اینکه مبلغ کلی اهدایی حدود  40 میلیون تومان است باز هم بر مبنای 30000 تومان در حساب ما کسری  ایجاد می شود. در پاسخ این سوال عرض می شود که حداقل مبلغ پرداختی ایتام 30000 تومان است و برخی از خیرین برای کودکانشان تا  یکصد هزار تومان واریز دارند و موسسه هم چون وکیل در پرداختها  هست ,آن را پرداخت می کند.همچنین هر ماه تعدادی از پرونده ها  کنسل می شود و تعدادی نیز جدید  وصل می شود  به همین دلیل  تعداد ایتام تحت تکفل هر ماه حدود 5 تا  10 تا اضافه می شود.

به اشتراک بگذارید