با توجه به نزديک شدن روزهاي آغازين سال نوي تحصيلي طرح  اهداي لوازم التحرير به ايتام تحت پوشش موسسه مهر امام هادي (عليه السلام) در تاريخ 200 شهريور ماه اجرا گرديد. سعي ما بر اين بود که در خريد لوازم التحرير بچه ها از برند های زيبا و خوب بازار انتخاب کنيم.البته لازم بذکر است که قیمتها امسال نسبت به سال قبل حداقل 700درصد افزایش داشته است که با توجه به افزایش 200 نفری فرشته های تحت کفالت موسسه نسبت به سال قبل  کمی دست ما بسته بود.

امسال تعداد 200 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده تحصیلی ابتدایی و 400 بسته لوازم التحریر برای بچه های رده سنی راهنمایی و دبیرستان اهدا گردید. هزینه کل خرید مبلغ تقریبی 3 میلیون تومان شد.در اینجا موسسه مهر امام هادی (ع) از دوستانی که با همراهی خود در این طرح به ما  در اجرای ان کمک کردند  تشکر می کند. شايد چيزي با ارزش تر از نگاه زيباي اين فرشته هاي کوچولو که حاکي از عمق تشکر کودکانه ايشان است, در دنيا نتوان يافت .

ما اين نگاه را به تمامي دوستاني که در اين طرح تا کنون سهمي داشته اند هديه مي کنيم.از طرح های بعدی موسسه برای بچه ها تهیه کتاب برای رده های سنی کودکان و نوجوانان است.انشالله در اینده نزدیک شرح کامل این طرح در سایت الصاق خواهد شد .

گزارش تصویری بوی ماه مهر در شهریور ماه 1390

تصاوير مربوط به فاکتور  خريد طرح بوي ماه مهر-20/شهريور/1390- و لوازم التحرير خريداري شده: