حقوق ماها
نه ايتام در بيستم اسفند ماه سال 1390 بشرح ذيل در محل ساختمان موسسه مهر امام هادي(ع) پرداخت گرديد:

مبلغ ماهيانه ايتام روز 20 هر ماه در محل ساختمان موسسه پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خيرين و متکفلين ايتام اهدا مي گردد. اين مبلغ در اسفند ماه 27,908,0000 (بیست و هفت میلیون و نهصد وهشت هزار تومان) که در ميان 689 نفر از اين عزيزان تقسيم گرديد. ميزان پايه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد. با کمک دوستان در این ماه مبلغی کسری نیامد و به همه بچه ها مبلغ پایه 30 تومن اهدا گردید. متاسفانه در این ماه حقوق 122 نفر ازایتام قطع گردید که امیدواریم بزودی به کمک دوستان وصل گردد.

در ماه قبل(بهمن ماه) اين مبلغ  26,680,000 بود که در ميان 701 نفر از ايتام عزيز تقسيم گرديد.

همچنین 80 کیلو گرم گوشت گوسفند نذری نیز در تعداد 120 بسته به خانواده های عزیز اهدا گردید. لازم بذکر است که دوستان می توانند مبالغ خود را برای قربانی یا کفاره نیز به حساب موسسه واریز و سپس شرح آنرا برای مورد مصرف به اطلاع ما برسانند.

جوایز مسابقه نقاشی نیز در همین روز به 250 نفر از بچه ها بعنوان هدیه و در قالب لباس و کفش شب عید اهدا شد, که شرح گزارش آن متعاقبا بهمراه تصاویر هدایا در سایت الصاق خواهد گردید.

نکته:
دوستان و اعضای محترم موسسه می توانند وجوهات شرعی خود را از طریق موسسه پرداخت نمایند. موسسه نیز شرح مبلغ را نزد دفتر مرجع تقلید (حفظه الله) فرد مورد نظر برده و اجازه صرف آنرا در امور خیریه میگیرد .  پس از کسب اجازه از دفتر معظم له ,قبض  وجه شرعیه مرجع تقلید , برای نیکو کار محترم  به همراه نام ایشان و مهر دفتر مرجعیت  پست می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن     9121510429 تماس حاصل فرمایید.


به اشتراک بگذارید