ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1399/03/01

گزارش مالی اردیبهشت 1399

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه اردیبهشت 1399 که جمعا مبلغ 311,505,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ اردیبهشت ماه مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه اردیبهشت 1399 که جمعا مبلغ 311,505,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ اردیبهشت ماه
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در اردیبهشت ماه 132,185,000 (یکصد و سی و دو میلیون و صد و هشتاد و پنج هزار) تومان بود. تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1334 نفر در قالب 2291 پرونده بود.
»901 کودک در قالب 1421 پرونده از شهر قم
»433 کودک در قالب 870 پرونده از مناطق محروم مشهد، قلعه گنج و رودبار کرمان

این ماه تعداد 138 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند.

ماه قبل (اسفند و فروردین) اين مبلغ ۲۰۳,۱۳۰,۰۰۰ (دویست و سه میلیون و صد و سی هزار) تومان بود که به 2153 پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی به نام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

ب) پرداخت عیدی و افطار
سنوات گذشته پس از برگزاری مسابقه نقاشی برای هر کودک که در مسابقه شرکت کرده بود مبلغی در قالب بن مخصوص خرید پوشاک (طرح عیدی برای همه) به عنوان عیدی سال نو پرداخت می شد. اما امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت مسائل بهداشتی این امر به تعویق افتاد و این مبلغ به صورت نقدی و همزمان با مبلغ طرح ضیافت افطار بین خانواده ها توزیع شد. کل مبلغ اهدایی توسط خیرین برای طرحهای عیدی برای همه (اهدای بن مخصوص خرید پوشاک) و ضیافت افطار 174,000,000 تومان بود که به ازای هر کودک مبلغ 130,000 تومان پرداخت گردید.

ج) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 5,900,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه مبلغ 1,800,000 تومان بابت قربانی یک گوسفند هزینه شد که این قربانی در مناطق محروم جنوب کرمان ذبح و در انتها گوشت آن بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
در تاریخ 15 اردیبهشت ماه مبلغ 600,000 تومان بابت مشارکت در تهیه بسته های غذایی ویژه ماه مبارک رمضان برای اعضای کلاسهای آفتاب پرداخت شد.
در تاریخ 21 اردیبهشت ماه مبلغ 3,500,000 تومان بابت تهیه بسته های غذایی ویژه ماه مبارک رمضان برای خانواده های ایتام جنوب کرمان پرداخت شد.

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم