ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1399/10/04

گزارش مالی آذر ماه 1399

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه آذر ۱۳۹۹ که جمعا مبلغ ۱۹۷,۰۳۲,۰۰۰ (یکصد و نود و هفت میلیون و سی و دو هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ آذر ماهمبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه آذر ۱۳۹۹ که جمعا مبلغ ۱۹۷,۰۳۲,۰۰۰ (یکصد و نود و هفت میلیون و سی و دو هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ آذر ماه
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در آذر ماه ۱۲۷,۱۹۰,۰۰۰ (یکصد و بیست و هفت میلیون و صد و نود هزار) تومان بود. تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، ۱۴۵۲ نفر در قالب ۲۷۱۳ پرونده بود.
» ۹۱۷ کودک در قالب ۱۶۴۴ پرونده از شهر قم
» ۵۳۵ کودک در قالب ۱۰۶۹ پرونده از مناطق محروم حومه تهران، بشاگرد، مشهد، قلعه گنج و رودبار کرمان

این ماه تعداد ۱۶۲ پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین ۷ پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.

ماه قبل (آبان) اين مبلغ ۱۲۳,۰۷۵,۰۰۰ (یکصد و بیست و سه میلیون و هفتاد و پنج هزار) تومان بود که به ۲۵۵۸ پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی به نام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

ب) کمک به خانواده های غیر ایتام
مبلغ ۲۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان برای ۴۳ خانواده غیر ایتام شامل سادات و غیر سادات پرداخت شد که مبلغ ۱۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان سهم سادات به خانواده های سادات و مبلغ ۱۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان هم به غیر سادات پرداخت شد.

ج) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ ۴۱,۶۴۲,۰۰۰ تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه مبلغ ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان بابت قربانی ۲ گوسفند هزینه شد که در مناطق محروم جنوب کرمان، ذبح و در انتها گوشت آنها بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
در تاریخ ۳ آذر ماه مبلغ ۱,۸۸۷,۰۰۰ تومان بابت کمک هزینه درمان یک خانواده ایتام تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۹ آذر ماه مبلغ ۴,۷۸۰,۰۰۰ تومان بابت کمک هزینه درمان یک خانواده ایتام تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۱۳ آذر ماه مبلغ ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان بابت کمک هزینه درمان یک خانواده ایتام تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۱۹ آذر ماه مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان بابت خرید آبگرمکن و تعمیر سرویس بهداشتی یکی از خانواده های تحت پوشش جنوب کرمان پرداخت شد.
در تاریخ ۲۱ آذر ماه مبلغ ۵۷۰,۰۰۰ تومان بابت تهیه لباس گرم برای چند یتیم تحت پوشش جنوب کرمان پرداخت شد.
در تاریخ ۲۳ آذر ماه مبلغ ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان بابت کمک هزینه درمان یک خانواده ایتام تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۲۳ آذر ماه مبلغ ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان بابت تهیه حبوبات برای خانواده های تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۲۴ آذر ماه مبلغ ۷۰۰,۰۰۰ تومان از محل سهم سادات بابت کمک به خانواده های سادات تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۲۴ آذر ماه مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان بابت تهیه گوشت و توزیع بین خانواده های تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۲۶ آذر ماه مبلغ ۱۳,۹۴۵,۰۰۰ تومان بابت تعمیرات لوازم خانگی (یخچال، اجاق گاز و بخاری) خانواده های تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ ۲۷ آذر ماه مبلغ ۸۷۰,۰۰۰ تومان بابت هزینه توزیع ۲۰۰ بسته غذایی و میوه شب یلدا با همکاری گروه جهادی منادیان رحمت و با همت رابطین، بین خانواده‌های ایتام تحت پوشش در زهکلوت، رودبار، قلعه گنج و چاهدادخدا پرداخت شد.

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم