ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1400/08/05

گزارش مالی مهر ماه 1400

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه مهر ۱۴۰۰ که جمعا مبلغ 298,217,000 (دویست و نود و هشت میلیون و دویست و هفده هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ مهر ماهمبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در ماه مهر ۱۴۰۰ که جمعا مبلغ 298,217,000 (دویست و نود و هشت میلیون و دویست و هفده هزار) تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ مهر ماه
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در مهر ماه 175,705,000 (یکصد و هفتاد و پنج میلیون و هفتصد و پنج هزار) تومان بود. تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1583 نفر در قالب 3027 پرونده بود.
» 931 کودک در قالب 1744 پرونده از شهر قم
» 652 کودک در قالب 1283 پرونده از مناطق محروم حومه تهران، بشاگرد، مشهد، سیستان، قلعه گنج و رودبار کرمان

این ماه تعداد 27 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 4 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد. ماه قبل (شهریور) اين مبلغ ۱۶۸,۳۲۵,۰۰۰ (یکصد و شصت و هشت میلیون و سیصد و بیست و پنج هزار) تومان بود که به 3004 پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی به نام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

ب) کمک به خانواده های غیر ایتام
مبلغ ۳۵,۸۵۰,۰۰۰ تومان برای ۴۸ خانواده غیر ایتام شامل سادات و غیر سادات پرداخت شد که مبلغ ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان سهم سادات به خانواده های سادات و مبلغ ۱۹,۳۵۰,۰۰۰ تومان هم به غیر سادات پرداخت شد.

ج) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 86,662,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه مبلغ 49,237,000 تومان بابت انجام 16 قربانی هزینه شد که 2 عدد از آنها در مناطق محروم جنوب کرمان و 14 عدد از آنها در شهر قم ذبح و در انتها گوشت آنها بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
در تاریخ 12 مهر ماه مبلغ 825,000 تومان بابت کمک هزینه درمان یک خانواده تحت پوشش در قم پرداخت شد.
در تاریخ 24 مهر ماه مبلغ 36,600,000 تومان بابت تعمیرات و خرید لوازم خانگی برای چند خانواده تحت پوشش در قم هزینه شد که گزارش کامل آن را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم