حقوق ماهیانه ايتام در 20 اسفند ماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در اسفند ماه 77,095,000 (هفتاد و هفت میلیون و نود و پنج هزار) تومان بود.

تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1095 کودک در قالب 1515 پرونده بود.
  » 1030 کودک در قالب 1385 پرونده از شهر قم
  » 65 کودک در قالب 1300 پرونده از شهر قلعه گنج

در ماه قبل (بهمن ماه) اين مبلغ 72,485,000 (هفتاد و دو میلیون و چهارصد و هشتاد و پنج هزار) تومان بود که به 1509 پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

این ماه تعداد 32 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 26 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.
ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

به حول و قوه الهی و همیاری خیرین عزیز اين ماه در حساب ايتام كسري ايجاد نشد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه
1) ذبح گوسفند قربانی:
این ماه جمعا تعداد چهار گوسفند که در تاریخ 7 اسفند ماه دو گوسفند و در تاریخ 15 اسفند ماه دو گوسفند دیگر در شهرستان قلعه گنج به نیت قربانی ذبح و گوشت آن بین خانواده های ایتام توزیع شد.

2) کمک به خانواده های نیازمند:
این ماه جمعا مبلغ 16,350,000 تومان بابت کمک به چند خانواده محترم و نیازمند هزینه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:
1) در تاریخ 25 بهمن ماه مبلغ 5 میلیون تومان و 29 بهمن ماه مبلغ 2 میلیون تومان جهت درمان فاطمه خانم که مشکل حاد قلبی داشتند و نیاز فوری به عمل جراحی بود پرداخت شد که با کمک انسان دوستانه و دعای خیرین این عمل جراحی با موفقیت انجام شد و بعد از چند روز فاطمه خانم صحیح و سالم از بیمارستان مرخص شدند. لازم به ذکر است که کل هزینه درمان فاطمه خانم 28,400,000 تومان شد که از این مبلغ هفت میلیون تومان را موسسه امام هادی و مابقی آن را خیرین و خیریه های دیگر پرداخت نمودند.
2) در تاریخ 7 اسفند ماه مبلغ یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان جهت کمک به ساخت سرویس بهداشتی در قلعه گنج پرداخت گردید.
3) در تاریخ 17 اسفند ماه مبلغ ده میلیون تومان جهت ساخت و ساز و تعمیر منازل مسکونی در قلعه گنج پرداخت گردید. در حال حاضر چهار منزل برای خانواده ایتام توسط موسسه و با مشارکت دو خیریه دیگر در قلعه گنج در حال ساخت می باشد. به زودی گزارش کامل آن به همراه تصاویر در سایت منتشر خواهد شد.

3) اجرای طرح عیدی برای همه:
طرح عيدي براي فرشته هاي كوچك برگزار شد. در طرح امسال مبلغ 62,600,000 تومان بن خرید کالا به كودكان اهدا گرديد. از اين مبلغ 32,600,000 تومان در قالب بن خرید پوشاک فروشگاه زنجیره ای جانبازان قم بود که 24,000,000 تومان آن طی فراخوان طرح عیدی برای همه از جانب خیرین تامین گردید و 8,600,000 تومان آن هم از محل سهم امام وجوهات شرعیه که اجازه صرف آن از دفاتر مراجع گرفته شده تامین شد. همچنین 30,000,000 تومان هم شركت محترم حصين در قالب كارتهاي هديه فروشگاه رفاه براي كودكان اهدا نمود. گزارش تصويري این طرح به همراه قرارداد آن را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

4) برگزیدگان مسابقه نقاشی:
زمان نظرسنجی مسابقه نقاشي ايتام به پایان رسید. در اين مسابقه 5 نقاشی برتر با نظرسنجي اينترنتي  انتخاب شدند که به صاحبان این نقاشیها جوایز نفیسی اهدا می گردد. تصاویر نقاشی های برگزیده در گزارش طرح عیدی آمده است.

 5) چاپ دومین شماره نشریه بچه های ماه ویژه بچه های موسسه:
دومین شماره نشریه بچه های ماه که در شماره نخست خود آقتاب مهتاب نام داشت چاپ شد. تقریبا تمام مطالب این نشریه توسط ایتام تهیه شده است. گزارش کامل و لینک دانلود این نشریه به صورت PDF در این لینک قابل دسترس می باشد.

6) اتفاقات روز پرداخت
در روز بیستم این ماه همزمان با پرداخت ماهیانه کودکان غرفه محصولات موسسه در محل پرداخت ماهانه ایتام برای خانواده ها برقرار شد که توسط یکی از بچه های کلاس مهتاب اداره می شد. این غرفه توانست محصولات تولیدی شامل لیف، اسکاج، کیف پول و … که توسط خود ایتام تولید شده بود را به فروش برساند. همچنین در این غرفه تعداد 75 جلد از دومین نشریه موسسه فروخته شد.