حقوق ماهیانه ايتام در 20 آبان ماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در آبان ماه74,915,000 (هفتاد و چهار میلیون و نهصد و پانزده هزار) تومان بود که به 1514 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 98 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 8 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.

لازم به ذکر است که از مبالغ و تعداد ایتام این ماه، تعداد 40 کودک در قالب 80 پرونده از منطقه قلعه گنج واقع در جنوب کرمان پرونده شدند که جمعا مبلغ 2,400,000 (دو میلیون و چهارصد هزار) تومان به این کودکان پرداخت گردید.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (مهر ماه) اين مبلغ 74,630,000 (هفتاد و چهار میلیون و ششصد و سی هزار) تومان بود که به 1424 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

به حول و قوه الهی و همیاری خیرین عزیز اين ماه در حساب ايتام كسري ايجاد نشد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه
1) ذبح گوسفند قربانی:
در این ماه تعداد دو عدد گوسفند از طرف خیرین ذبح گردید و گوشت آن بین خانواده های ایتام توزیع شد.

2) کمک به خانواده سادات:
این ماه مبلغ 3,260,000 تومان وجه نقد بابت کمک به چند خانواده محترم سادات پرداخت گردید.

3) برگزاری سومین همایش سفیران مهربانی
سومین همایش سفیران مهربانی روز جمعه 30 مهر ماه با حضور خیرین موسسه مهر امام هادی علیه السلام (ماه) در ساختمان کتابخانه ملی ایران برگزار گردید. هزینه برگزاری همایش توسط شرکتهای امن افزار گسترشریف، بن ریل، اندیشه کده اینترنتی، صنایع سیمان شهرکرد، همراه اول و شرکت مهندسی پزشکی زمر تامین شده بود. گزارش کامل این همایش را می توانید در اینجا مشاهده نمائید.

4) چاپ اولین شماره نشریه آفتاب مهتاب ویژه بچه های موسسه
موسسه تصمیم گرفته نشریه ای داخلی مخصوص فرشته های کوچک و خانواده های محترمشان منتشر کند. ما در نظر داریم تا بخش زیادی از مطالب این نشریه توسط ایتام تهیه شوند. در این نشریه بخش های متنوعی مثل جدول، سرگرمی، شعر، داستان، کاردستی، نقاشی، طنزهای ریزه میزه، معرفی کتاب و… پیش بینی شده است. گزارش کامل چاپ این نشریه به همراه لینک دانلود را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

5) تکفل ایتام منطقه قلعه گنج کرمان
موسسه از این ماه شروع به تکفل ایتام از مناطق خارج از قم نمود که برای شروع تعداد 40 کودک در قالب 80 پرونده از منطقه قلعه گنج واقع در جنوب کرمان پرونده شدند و جمعا مبلغ 2,400,000 (دو میلیون و چهارصد هزار) تومان به این کودکان پرداخت گردید.

6) کمک هزینه خرید چرخ خیاطی:
در راستای کمک به خوداشتغالی خانواده های تحت پوشش موسسه، این ماه دو عدد چرخ خیاطی به ارزش 970,000 تومان تهیه و به دو خانواده محترم اهدا گردید.

7) کمک هزینه تهیه جهیزیه:
با عنایت خداوند متعال توانستیم کمک هرینه ای به مبلغ یک میلیون تومان برای تهیه بخشی از اقلام جهیزیه به یک زوج نیازمند اهدا کنیم. روال کار به این صورت است که با یک بنیاد خیریه ازدواج که اقلام جهیزیه را مستقیما از کارخانه و با تخفیف تهیه می کنند توافق کردیم و این زوج جوان اقلام مورد نیازشان را به انتخاب خودشان از این بنیاد خریداری نمودند.