با کمک مشترکین و اعضای موسسه در روز 20 اسفند ماه (سال 96) همراه با اهدا ماهیانه ایتام عیدی فرشته های کوچک موسسه نیز به ایشان اهدا گردید. امسال 1000 نقاشی از طرف بچه ها برای مسابقه ارائه شد و با توجه به مشارکت مالی اعضای موسسه،  ما این توانایی را پیدا کردیم تا برای همه شرکت کنندگان در مسابقه بعنوان جایزه و عیدی هدیه ای ناقابل اهدا کنیم. جوایز امسال بن خرید پوشاک بود تا بچه ها  از حق انتخاب و لذت خرید برخوردار شوند.

همچنین به پنج نفر از برگزیدگان این مسابقه که در نظر سنجی اینترنتی توسط بازدیدکنندگان سایت انتخاب شده بودند جایزه ویژه ای اهدا خواهد گردید. تصاویر نقاشی های برگزیده در انتهای گزارش خواهد آمد. برای مشاهده تمام نقاشیها می توانید به این لینک مراجعه نمائید.

تمامی مبلغ عیدی امسال 81,850,000 تومان (هشتاد و یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان) بود که برای اهدا این جوایز برای بچه ها از طرف متکفلین ایتام و در قالب طرح عیدی برای همه تامین گردید. مبلغ عيدي در سال گذشته 62,600,000 تومان بود.

مبلغ 37,740,000 تومان (سی و هفت میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان) به صورت بن از فروشگاه زنجیره ای جانبازان قم خریداری شد. بر روی این بن ها مهر یا نامی از موسسه نیست و افراد نیز با آن تنها می توانند پوشاک خریداری نمایند. از این مبلغ 25,500,000 تومان طی فراخوان طرح عیدی برای همه از جانب خیرین تامین گردید و 11,500,000 تومان آن هم از محل سهم امام وجوهات شرعیه که اجازه صرف آن از دفاتر مراجع گرفته شده تامین شد. لازم به ذکر است که مبلغ 740,000 تومان از این بن ها به صورت تخفیف لحاظ شده که در قرارداد ذکر شده است.

مبلغ 41,250,000 تومان (چهل و یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان) کارت خرید فروشگاه رفاه نیز از طرف شرکت محترم حصین (از حامیان موسسه) برای ایتام و نیازمندان اهدا شد. ارزش هر کدام از این کارتها ۱۵۰ هزار تومان و قابل استفاده  در تمامی شعب فروشگاه رفاه در کشور  می باشد. این کارتها نیز برای خانواده های نیازمند و ایتام اهدا گردید.

مبلغ 2,860,000 (دو میلیون و هشتصد و شصت هزار) تومان نیز جهت عیدی ایتام منطقه جنوب کرمان به صورت نقدی پرداخت و توزیع گردید.

این ماه تعداد 150 عدد عروسک از طرف یکی از خیرین به موسسه اهدا شد که تمامی این عروسکها در روزهای پایانی سال به فرشته های کلاسهای مهتاب (دخترها) اهدا گردید. تصاویر این عروسکها در انتهای گزارش آمده است.

در اینجا از همه دوستانی که با کمکهای خودشون  در شاد کردن دل بچه ها سهمی داشتند بسهم خودمون تشکر می کنیم. انشالله موجبات رضایت خداوند متعال را فراهم آورده باشند.

 

قرار داد خرید بن های عیدی

 

نمونه بن خرید عیدی بچه ها

 

نقاشی های برگزیده:

 

 

عروسکهای اهدایی از یکی از خیرین