ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1255

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1397/05/03

گزارش مالی تیر ماه ۱۳۹۷

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در تیر ماه که جمعا مبلغ 85,004,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ تیر ماه: مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در تیر ماه که جمعا مبلغ 85,004,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ تیر ماه:
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در تیر ماه 80,274,000 (هشتاد میلیون و دویست و هفتاد و چهار هزار) تومان بود.

تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1179 نفر در قالب 1856 پرونده بود.
» 860 کودک در قالب 1233 پرونده از شهر قم
» 319 کودک در قالب 623 پرونده از مناطق محروم قلعه گنج و رودبار کرمان

در ماه قبل (خرداد ماه) اين مبلغ  ۶۱,۸۹۹,۰۰۰ (شصت و یک میلیون و هشتصد و نود و نه هزار) تومان بود که به ۱۷۲۳ پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

این ماه تعداد 143 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 10 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.

نکته: تعداد 130 نفر از پرونده های جدید موسسه توسط یک موسسه خیریه از شیعیان کشور کویت مورد حمایت قرار گرفتند که به همین علت آمار تعداد فرشته ها و مبلغ اهدایی به آنها در این ماه، جهش بالایی داشت.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 

ب) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 4,730,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) در تاریخ  2 تیر ماه مبلغ 830,000 تومان بابت تهیه لوازم خانگی برای خانواده نیازمند هزینه و پرداخت گردید.
۲) در تاریخ 10 تیر ماه مبلغ 2,700,000 تومان بابت تهیه بز پرورشی و استفاده از منافع آن در مناطق محروم کرمان هزینه شد.
۳) در تاریخ 30 تیر ماه مبلغ 1,200,000 تومان از محل سهم سادات بابت کمک به خانواده های سادات نیازمند پرداخت شد.

 

نظرات کاربران (1 نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم

 1. تامین پوشاک خیریه

  مرداد 16, 1397

  بسمه تعالی. احتراماً به اطلاع میرساند که سایت پخش پوشاک پررونق با اهداف نیکوکارانه و با نیت کمک به ارائه خدمات بهتر و بیشتر توسط خیرین گرامی و مؤسسات خیریه و مراکز بهزیستی به نیازمندان واقعی و افراد تحت پوشش و… در سال 1396 ایجاد گردید تا کلیه خیرین و نیکوکاران ارجمند، بتوانند محصولات مورد نظر خود جهت تقدیم به نیازمندان را با قیمت کمتر و نیز کیفیت مناسب و عالی تهیه فرمایند تا بدینسان، با یک مبلغ خاص، افراد بیشتری از حمایتهای این عزیزان بهره مند گردند. برای مثال، اگر فرد نیکوکاری قصد خرید پوشاک برای نیازمندان با مبلغ 500 هزار تومان را دارد، این امکان برای وی فراهم گردیده که با مبلغ مذکور، فرضاً بجای 60 عدد لباس، بتواند 100 عدد(100تیکه) لباس را خریداری نماید. البته با حفظ کیفیت و بعضاً کیفیت بالاتر و طرحهای متفاوت تر و…
  موارد و عزیزانی که پوشاکهای مندرج در سایت پررونق با کمترین قیمت ممکن به آنها قابل تقدیم میباشد:
  • مؤسسات خیریه رسمی و ثبت شده و دارای آدرس و هویت قانونی
  • کلیه خیرین و نیکوکارانی که با مؤسسات خیریه و یا مراکز معتبر نیکوکاری، همکاری می نمایند و امکان استعلام از خیریه مذکور میباشد
  • مراکز بهزیستی و توانبخشی و نیکوکاری
  • شیرخوارگاه ها و مراکز نگهداری نوزادان و کودکان بی سرپرست
  • کمیته امداد و تمامی عزیزان تحت پوشش کمیته امداد
  • سالمندان ارجمندی که دارای کارت منزلت میباشند (حتی اگر نیازمند مالی نباشند)
  • مراکز نگهداری سالمندان و آسایشگاه سالمندان و آسایشگاه معلولین
  تحویل فوری درب دفتر خیریه و آسایشگاه و یا مراکز مذکور و یا درب منزل اشخاص دارای شرایط فوق الذکر
  عطف به دسترسی مدیران گروه پررونق به تولیدیهای پوشاک و عمده فروشان و ارزان فروشان، چنانچه محصول یا پوشاک مورد نظرتان در سایت، موجود نمیباشد، لطفاً تماس حاصل فرموده تا پوشاک مورد نظر با کمترین قیمت ممکن، تهیه و تأمین و تحویل گردد. ازینکه در این امر نیکوکارانه، تیم پخش لباس پررونق را قابل دانسته و همیاری و همکاری می نمایید از شما سپاسگزاریم
  شماره بازار بزرگ تهران: 02155818943 پاسخگویی 11 صبح تا 4 عصر روزهای عادی
  مدیریت: حسینی 09367547854 پاسخگویی شبانه روزی و 24ساعته حتی جمعه ها و ایام تعطیل و مناسبتها بصورت تلفنی یا آنلاین
  خط دوم: 09329227709
  کانال تلگرام لباس زنانه و لباس مردانه و بچه گانه پررونق جهت مشاهده و دریافت و ارسال و فوروارد نمونه لباسها و اطلاعات و تصاویر پوشاکها به دوستان و آشنایان و همکارانتان و…:
  https://t.me/lebasopooshak
  یا
  @lebasopooshak و @porronagh
  نکته: اطلاعات کانال لباس و پوشاک، با تأخیر آپدیت میگردد. فلذا جهت مشاهده جدیدترین محصولات، همواره از سایت پر رونق بازدید فرمایید:
  http://www.porronagh.ir
  جهت اطلاع از آخرین مطالب و محصولات سایت پخش لباس زنانه و مردانه پر رونق، به شماره های ما پیامک داده یا ایمیل ارسال فرمایید تا در زمان درج جدیدترین محصولات، بلافاصله به شما اطلاع رسانی شود

  پاسخ