حقوق ماهیانه ايتام در بيستم شهریورماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در شهریورماه72,880,000 (هفتاد و دو میلیون و هشتصد و هشتاد هزار) تومان بود که به 1434 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 30 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 19 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.
ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (مرداد ماه) اين مبلغ 72,420,000 (هفتاد و دو میلیون و چهارصد و بیست هزار) تومان بود که به 1423 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

به حول و قوه الهی و همیاری خیرین عزیز اين ماه در حساب ايتام كسري ايجاد نشد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه
1) تهیه جهیزیه:
با عنایت خداوند متعال توانستیم برای دو زوج جوان جهیزیه ای تهیه کنیم که هر کدام به ارزش دو میلیون تومان بود. روال کار به این صورت است که با یک بنیاد خیریه ازدواج که اقلام جهیزیه را مستقیما از کارخانه و با تخفیف تهیه میکنند توافق کردیم و این دو زوج اقلام مورد نیازشان را به انتخاب خودشان از این بنیاد خریداری نمودند. تصاویر فاکتور این دو جهیزیه در ذیل آمده است:

جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک نمائید

2) پرداخت لوارم التحریر در قالب طرح بوی ماه مهر:
لوازم التحریر فرشته های کوچک در بیستم شهریور همزمان با پرداخت ماهانه به این عزیزان اهدا گردید که گزارش تصویری آن به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

3) کمک به خانواده سادات:
این ماه مبلغ 2,500,000 تومان وجه نقد بابت کمک به دو خانواده محترم سادات پرداخت گردید.

4) کمک هزینه درمان:
مبلغ 500,000 تومان وجه نقد بابت کمک هزينه زايمان يكي از خانواده هاي نيازمند پرداخت گرديد. اين خانواده از ايتام نبودند ولي بسيار فقير بودند و تصویر فاکتور آن در زیر آمده است:

جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک نمائید