ورود به سامانه اعضاء

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

فراموشی رمز عبور!

بازیابی رمز عبور

اگر هنوز عضو نشده‌ايد،

با تکميل فرم عضويت

با ما همراه شويد.

ورود به سایت

متن آمار

1383

نفـر از فرشتـه‌های کوچولو تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته‌اند.

1397/07/07

گزارش مالی شهریور ماه ۱۳۹۷

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در شهریور ماه که جمعا مبلغ 110,939,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد: الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ شهریور ماه: مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف

گزارش مالی موسسه خیریه مهر امام هادی (ع) در شهریور ماه که جمعا مبلغ 110,939,000 تومان بود به شرح ذیل ارائه می گردد:

الف) پرداخت حقوق ماهانه ايتام در ۲۰ شهریور ماه:
مبلغ ماهيانه ایتام روز ۲۰ هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد.

مبلغ ماهانه ایتام در شهریور ماه 80,629,000 (هشتاد میلیون و ششصد و بیست و نه هزار) تومان بود.

تعداد فرشتگان کوچک در این ماه، 1176 نفر در قالب 1858 پرونده بود.
» ۸۵۹ کودک در قالب 1233 پرونده از شهر قم
» 317 کودک در قالب 625 پرونده از مناطق محروم قلعه گنج و رودبار کرمان

در ماه قبل (مرداد ماه) اين مبلغ  ۷۸,۷۲۹,۰۰۰ (هفتاد و هشت میلیون و هفتصد و بیست و نه هزار) تومان بود که به ۱۸۵۳ پرونده از ايتام عزيز توزیع گرديد.

این ماه تعداد 26 پرونده از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 21 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد ضمن اینکه بعضی از خانواده ها هم که نیازمندی بیشتری دارند در قالب دو پرونده برای خیرین ارسال می شوند. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۳۰۰ به ما اعلام دارند.

این ماه در حساب ایتام کسری بوجود نیامد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 

ب) طرح تهیه لوازم التحریر
امسال نیز طبق سنوات گذشته طرح مشارکتی بوی ماه مهر (تهیه لوازم التحریر ایتام) اجرا شد و  مبلغ 14,200,000 تومان جهت تهیه بسته های متنوع رده ی ابتدایی و راهنمایی هزینه شد. جهت مشاهده گزارش تصویری اهدای لوازم التحریر در طرح بوی ماه مهر امسال کلیک کنید.

 

ج) هزینه های متفرقه موسسه
مبلغ 16,110,000 تومان صرف هزینه های غیر جاری موسسه گردید که شرح مصرف آن به صورت زیر است:

۱) قربانی:
این ماه جمعا مبلغ 3,540,000 تومان جهت قربانی 6 گوسفند هزینه شد. این قربانی ها همگی در مناطق محروم جنوب کرمان ذبح شدند و در انتها گوشت آن بین خانواده های ایتام و نیازمندان توزیع شد.

۲) هزینه های متفرقه:
۱) در تاریخ 12 شهریور ماه مبلغ 10,000,000 تومان از سهم سادات بابت کمک و توزیع بین خانواده های سادات نیازمند پرداخت شد.
۲) در تاریخ 18 شهریور ماه مبلغ 1,070,000 تومان از طرف یکی از خیرین موسسه جهت اعزام دو خانواده ایتام و زیارت اولی به مشهد مقدس پرداخت شد.
۳) در تاریخ 24 شهریور ماه مبلغ 500,000 تومان بابت کمک هزینه درمان به خانواده ای نیازمند پرداخت شد.
۴) در تاریخ  25 شهریور ماه مبلغ یک میلیون تومان بابت کمک هزینه درمان و جراحی به یک خانواده نیازمند پرداخت شد.

نظرات کاربران (بدون نظر)

ثبت و ارسال نظر

بستن فرم