حقوق ماهیانه ايتام در بيستم آذر ماه سال 1394 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در آذر ماه67,730,000 (شصت و هفت میلیون و هفتصد و سی هزار) تومان بود که به 1365 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 9 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 6 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت ایتام خود را تمدید نکردند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (آبان ماه) اين مبلغ 68,665,000 (شصت و هشت میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار) تومان بود که به 1362 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.
اخبار این ماه

1) روز 28 صفر در ساختمان جمکران مراسم سوگواری برای کودکان کلاسهای مهتاب(دختران) برگزار شد که به زودی گزارش کامل آن روی سایت قرار خواهد گرفت.
2) به امید خدا و حمایت خیرین موسسه توانستیم در سه نمایشگاه و بازارچه خیریه در تهران و قم شرکت کنیم که در یک نمایشگاه فقط نقاشیهای ایتام به معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت و به زودی گزارش کامل این سه نمایشگاه در سایت قرار خواهد گرفت:
الف) بازارچه خیریه دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (زمان: یکشنبه 17 آبان الی چهارشنبه 20 آبان، ساعت 8 الی 18)
ب) بازارچه خیریه سازمان نظام مهندسی قم (زمان: جمعه 22 آبان 1394، ساعت 15 الی 20)
ج) شرکت دادن نقاشیهای ایتام در سوگواره حضرت رقیه در دانشگاه قم (زمان: دوشنبه 25 آبان 1394)

به اشتراک بگذارید