حقوق ماهیانه ايتام در بيستم مهرماه سال 1394 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران بزرگوارش گزارش پرداخت ماهانه ایتام اعلام می گردد: مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه  امام هادی ع (تحت اشراف  موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در مهرماه 69,080,000 (شصت و نه میلیون و هشتاد هزار) تومان بود که به 1347 نفر از اين فرشته گان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 25 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 10 نفر از خیرین عزیز نیز پرونده کودک خود را واگذار و کفالت ایتام خود را تمدید نکردند.

ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلينممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (شهریور ماه) اين مبلغ 67,965,000 (شصت و هفت میلیون و نهصد و شصت و پنج هزار) تومان بود که به 1332 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

این ماه مبلغ 1,800,000 (یک ميليون و هشتصد هزار) تومان در حساب ماهانه ایتام کسری ایجاد شد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان  ادامه پرداختها را با موسسه ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.
اخبار این ماه

1) در این ماه همزمان با ایام عید سعید قربان تعداد 6 عدد گوسفند قربانی ذبح و گوشت آن بین خانواده های نیازمند توزیع گردید.
2) روز 177 مهر ماه دومین همایش سفیران مهربانی با حضور خیرین محترم و سخنرانی خانم فردوسی مدیر بخش آموزش موسسه و آقایان مصطفی رحماندوست، مجید مجیدی، مهندس سلیمی و هادی محقق (مدیریت موسسه) برگزار گردید. گزارش کامل و تصویری این همایش به زودی روی سایت قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید